N319DX - Ford Ka uit 2009
Je bekijkt nu een Ford Ka met kenteken N319DX . Ook bekend wel bekend als N-319-DX. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Ka deze. Dit voertuig is gebouwd in 2009 en heeft een apk tot 20-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford Ka
2009
20-10-2026
€ Onbekend
MPV
Samenvatting
Deze Ford Ka personenauto met kenteken N319DX werd voor het eerst toegelaten op 04-02-2009 en is momenteel 17 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1242 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 840 kg leeggewicht en een maximale massa van 1320 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford Ka wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 230 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie N319DX
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford Ka.
| Kilometerstand | 177014 km |
| Vraagprijs | € 2945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor N-319-DX
Van deze Ford Ka is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 08-10-2024 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af Band onvoldoende profiel |
| 19-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Band onvoldoende profiel Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor N319DX
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Ka. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens N319DX
Deze Ford Ka is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1242 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 69.36 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Ka een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 940 kg |
| Massa ledig | 840 kg |
| Toegestaande max. massa | 1320 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 51 kW / 69 pk |
| Cilinderinhoud | 1242 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,3 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,4 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 119 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van N-319-DX
De huidige eigenaar van N319DX heeft deze Ford sinds 17-10-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Ka is voor het eerst op kenteken gezet op 04-02-2009 en is dus 17 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 22-10-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is N319DX een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-10-2025 | Op deze datum is N319DX voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 22-10-2021 | Op deze datum is N319DX voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 04-02-2009 | Op deze datum is N319DX voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van N319DX
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Ka niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van N319DX sinds 2009
Nieuw koste deze Ka € inclusief 1239 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 1239 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat N319DX nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor N319DX
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford Ka. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over N-319-DX
Veel gestelde vragen over N-319-DX
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ka:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken N319DX maakt deel uit van de Ford familie.
Ford, opgericht in 1903 door Henry Ford, is een van de oudste en meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die diep verweven is met de ontwikkeling van de auto-industrie en innovatieve productietechnieken. Ford introduceerde in 1913 de productie van de lopende band, wat de efficiëntie van autoproductie drastisch verhoogde en de prijzen verlaagde, waardoor auto's toegankelijker werden voor het grote publiek.