N259GR - Hyundai Kona uit 2021
Je bekijkt nu een Hyundai Kona met kenteken N259GR . Ook bekend wel bekend als N-259-GR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Kona deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 10-10-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Hyundai Kona
2021
10-10-2027
€ 30832
MPV
Samenvatting
Deze Hyundai Kona personenauto met kenteken N259GR werd voor het eerst toegelaten op 07-10-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1580 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1351 kg leeggewicht en een maximale massa van 1880 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 10-10-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Hyundai Kona wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 260 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie N259GR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Hyundai Kona.
| Kilometerstand | 87719 km |
| Vraagprijs | € 21950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor N-259-GR
Van deze Hyundai Kona is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 10-10-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor N259GR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Hyundai Kona. Ben je van plan om deze Hyundai te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens N259GR
Deze Hyundai Kona is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1580 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Hyundai Kona een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1451 kg |
| Massa ledig | 1351 kg |
| Toegestaande max. massa | 1880 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1580 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van N-259-GR
De huidige eigenaar van N259GR heeft deze Hyundai sinds 17-10-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Kona is voor het eerst op kenteken gezet op 07-10-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Hyundai sinds 07-10-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is N259GR een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-10-2025 | Op deze datum is N259GR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 07-10-2021 | Op deze datum is N259GR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 07-10-2021 | Op deze datum is N259GR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Hyundai fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van N259GR
De huidige eigenaar van deze Hyundai is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Kona niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van N259GR sinds 2021
Nieuw koste deze Kona € 30832 inclusief 2222 euro BPM. Gemiddeld verliest een Hyundai zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 30832 |
| Bruto BPM | € 2222 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat N259GR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Hyundai voertuigen:
Reviews voor N259GR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Hyundai Kona. Heb jij ervaring met deze Hyundai ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over N-259-GR
Veel gestelde vragen over N-259-GR
Deze Hyundai is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Kona:
Blader door alle tweedehands Hyundai auto's
Ontdek andere Hyundai voertuigen
Kenteken N259GR maakt deel uit van de Hyundai familie.
Hyundai is een Zuid-Koreaans automerk dat in 1967 werd opgericht. Het merk heeft zich in de loop der jaren gepositioneerd als een ster in de autowereld, bekend om zijn innovatieve benaderingen en focus op kwaliteit. Van de compacte stadsauto's tot ruime SUV's, Hyundai biedt een breed scala aan modellen die voldoen aan de uiteenlopende behoeften van autobezitters.