N100VS - Skoda Octavia uit 2021
Je bekijkt nu een Skoda Octavia met kenteken N100VS . Ook bekend wel bekend als N-100-VS. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Octavia deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 11-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Skoda Octavia
2021
11-05-2027
€ 41319
sedan
Samenvatting
Deze Skoda Octavia personenauto met kenteken N100VS werd voor het eerst toegelaten op 11-05-2021 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1508 kg leeggewicht en een maximale massa van 2090 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Skoda Octavia wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie N100VS
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Skoda Octavia.
| Kilometerstand | 61797 km |
| Vraagprijs | € 23900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor N-100-VS
Van deze Skoda Octavia is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor N100VS
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Skoda Octavia. Ben je van plan om deze Skoda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens N100VS
Deze Skoda Octavia is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 149.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Skoda Octavia een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1608 kg |
| Massa ledig | 1508 kg |
| Toegestaande max. massa | 2090 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 69 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van N-100-VS
De huidige eigenaar van N100VS heeft deze Skoda sinds 29-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Octavia is voor het eerst op kenteken gezet op 11-05-2021 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Skoda sinds 06-01-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is N100VS een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 29-08-2025 | Op deze datum is N100VS voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 06-01-2022 | Op deze datum is N100VS voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-05-2021 | Op deze datum is N100VS voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Skoda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van N100VS
De huidige eigenaar van deze Skoda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Octavia niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van N100VS sinds 2021
Nieuw koste deze Octavia € 41319 inclusief 551 euro BPM. Gemiddeld verliest een Skoda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 41319 |
| Bruto BPM | € 551 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat N100VS nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Skoda voertuigen:
Reviews voor N100VS
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Skoda Octavia. Heb jij ervaring met deze Skoda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over N-100-VS
Veel gestelde vragen over N-100-VS
Deze Skoda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Octavia:
Blader door alle tweedehands Skoda auto's
Ontdek andere Skoda voertuigen
Kenteken N100VS maakt deel uit van de Skoda familie.
Škoda is een Tsjechisch automerk dat zijn oorsprong terugvoert naar 1895. Oorspronkelijk begon het als een fabrikant van fietsen en breidde het al snel uit naar motorfietsen en vervolgens voertuigen. Dit rijke erfgoed heeft bijgedragen aan de ontwikkeling van Škoda als een betrouwbare en innovatieve speler in de auto-industrie.