L939DZ - Ford C-max uit 2017
Je bekijkt nu een Ford C-max met kenteken L939DZ . Ook bekend wel bekend als L-939-DZ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C-max deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 05-04-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford C-max
2017
05-04-2027
€ 31235
MPV
Samenvatting
Deze Ford C-max personenauto met kenteken L939DZ werd voor het eerst toegelaten op 30-06-2017 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1291 kg leeggewicht en een maximale massa van 1900 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-04-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford C-max wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 265 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie L939DZ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford C-max.
| Kilometerstand | 122215 km |
| Vraagprijs | € 9940 |
| Te koop sinds |
APK historie voor L-939-DZ
Van deze Ford C-max is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 05-04-2023 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor L939DZ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford C-max. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens L939DZ
Deze Ford C-max is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 125.12 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford C-max een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1391 kg |
| Massa ledig | 1291 kg |
| Toegestaande max. massa | 1900 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 68 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 117 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van L-939-DZ
De huidige eigenaar van L939DZ heeft deze Ford sinds 16-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De C-max is voor het eerst op kenteken gezet op 30-06-2017 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 14-05-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is L939DZ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-08-2025 | Op deze datum is L939DZ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 14-05-2021 | Op deze datum is L939DZ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-06-2017 | Op deze datum is L939DZ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van L939DZ
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C-max niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van L939DZ sinds 2017
Nieuw koste deze C-max € 31235 inclusief 307 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 31235 |
| Bruto BPM | € 307 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat L939DZ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor L939DZ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford C-max. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over L-939-DZ
Veel gestelde vragen over L-939-DZ
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C-max:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken L939DZ maakt deel uit van de Ford familie.
Ford is een van de oudste en meest gerenommeerde automerken ter wereld, opgericht in 1903 door Henry Ford. Het Amerikaanse merk heeft een rijke geschiedenis die nauw verweven is met de ontwikkelingen in de auto-industrie. Ford is vooral bekend om zijn innovatieve benadering van autoproductie, waaronder de introductie van de lopende band, wat een revolutie teweegbracht in de manier waarop voertuigen werden vervaardigd. Dit leidde tot een grotere efficiëntie en een lagere prijs voor consumenten.