L786PX - Ford Kuga uit 2021
Je bekijkt nu een Ford Kuga met kenteken L786PX . Ook bekend wel bekend als L-786-PX. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Kuga deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 25-08-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford Kuga
2021
25-08-2027
€ 42747
MPV
Samenvatting
Deze Ford Kuga personenauto met kenteken L786PX werd voor het eerst toegelaten op 09-07-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2488 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1744 kg leeggewicht en een maximale massa van 2320 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-08-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford Kuga wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 271 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie L786PX
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford Kuga.
| Kilometerstand | 23055 km |
| Vraagprijs | € 27400 |
| Te koop sinds |
APK historie voor L-786-PX
Van deze Ford Kuga is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-08-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor L786PX
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Kuga. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens L786PX
Deze Ford Kuga is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 2488 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Kuga een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1844 kg |
| Massa ledig | 1744 kg |
| Toegestaande max. massa | 2320 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 2488 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van L-786-PX
De huidige eigenaar van L786PX heeft deze Ford sinds 03-04-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Kuga is voor het eerst op kenteken gezet op 09-07-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 09-07-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is L786PX een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 03-04-2026 | Op deze datum is L786PX voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 09-07-2021 | Op deze datum is L786PX voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 09-07-2021 | Op deze datum is L786PX voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van L786PX
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Kuga niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van L786PX sinds 2021
Nieuw koste deze Kuga € 42747 inclusief 768 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 42747 |
| Bruto BPM | € 768 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat L786PX nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor L786PX
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford Kuga. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over L-786-PX
Veel gestelde vragen over L-786-PX
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Kuga:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken L786PX maakt deel uit van de Ford familie.
Ford, opgericht in 1903 door Henry Ford, is een van de oudste en meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die diep verweven is met de ontwikkeling van de auto-industrie en innovatieve productietechnieken. Ford introduceerde in 1913 de productie van de lopende band, wat de efficiëntie van autoproductie drastisch verhoogde en de prijzen verlaagde, waardoor auto's toegankelijker werden voor het grote publiek.