L684JJ - Volkswagen Golf uit 2016
Je bekijkt nu een Volkswagen Golf met kenteken L684JJ . Ook bekend wel bekend als L-684-JJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Golf deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 27-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Golf
2016
27-06-2026
€ 45885
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf personenauto met kenteken L684JJ werd voor het eerst toegelaten op 11-11-2016 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1324 kg leeggewicht en een maximale massa van 1900 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 27-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Golf wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 263 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | L684JJ, L-684-JJ |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Bouwjaar | 2016 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie L684JJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Golf.
| Kilometerstand | 166252 km |
| Vraagprijs | € 16950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor L-684-JJ
Van deze Volkswagen Golf is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 27-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 01-06-2023 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor L684JJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens L684JJ
Deze Volkswagen Golf is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 229.84 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1424 kg |
| Massa ledig | 1324 kg |
| Toegestaande max. massa | 1900 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 169 kW / 230 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,2 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 147 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van L-684-JJ
De huidige eigenaar van L684JJ heeft deze Volkswagen sinds 15-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Golf is voor het eerst op kenteken gezet op 11-11-2016 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 15-06-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is L684JJ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-07-2025 | Op deze datum is L684JJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 15-06-2021 | Op deze datum is L684JJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-11-2016 | Op deze datum is L684JJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van L684JJ
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Golf niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van L684JJ sinds 2016
Nieuw koste deze Golf € 45885 inclusief 2023 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 45885 |
| Bruto BPM | € 2023 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat L684JJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor L684JJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Golf. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over L-684-JJ
Veel gestelde vragen over L-684-JJ
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken L684JJ maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.