L148BR - Audi A6 avant uit 2017
Je bekijkt nu een Audi A6 avant met kenteken L148BR . Ook bekend wel bekend als L-148-BR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A6 avant deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 07-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A6 avant
2017
07-11-2026
€ 98171
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi A6 avant personenauto met kenteken L148BR werd voor het eerst toegelaten op 19-12-2017 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1700 kg leeggewicht en een maximale massa van 2355 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A6 avant wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 291 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie L148BR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A6 avant.
| Kilometerstand | 138551 km |
| Vraagprijs | € 28949 |
| Te koop sinds |
APK historie voor L-148-BR
Van deze Audi A6 avant is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 07-11-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 16-04-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor L148BR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A6 avant. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens L148BR
Deze Audi A6 avant is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 251.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A6 avant een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1800 kg |
| Massa ledig | 1700 kg |
| Toegestaande max. massa | 2355 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 185 kW / 252 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,5 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 159 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van L-148-BR
De huidige eigenaar van L148BR heeft deze Audi sinds 11-01-2026 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De A6 avant is voor het eerst op kenteken gezet op 19-12-2017 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 01-05-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is L148BR een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-01-2026 | Op deze datum is L148BR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 01-05-2021 | Op deze datum is L148BR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 19-12-2017 | Op deze datum is L148BR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van L148BR
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A6 avant niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van L148BR sinds 2017
Nieuw koste deze A6 avant € 98171 inclusief 4523 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 98171 |
| Bruto BPM | € 4523 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat L148BR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor L148BR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A6 avant. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over L-148-BR
Veel gestelde vragen over L-148-BR
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A6 avant:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken L148BR maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een toonaangevend Duits automerk dat bekend staat om zijn combinatie van innovatief design, geavanceerde technologie en hoge prestaties. Opgericht in 1909 door August Horch, heeft Audi zich door de jaren heen ontwikkeld tot een van de meest gerespecteerde automerken ter wereld. De naam Audi is afgeleid van het Latijnse woord voor 'horch', wat 'luister' betekent.