L141NR - BMW X4 m competition uit 2020
Je bekijkt nu een BMW X4 m competition met kenteken L141NR . Ook bekend wel bekend als L-141-NR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze X4 m competition deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 12-02-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW X4 m competition
2020
12-02-2028
€ 154148
sedan
Samenvatting
Deze BMW X4 m competition personenauto met kenteken L141NR werd voor het eerst toegelaten op 20-05-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2993 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 10.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1945 kg leeggewicht en een maximale massa van 2500 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-02-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW X4 m competition wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 286 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | L141NR, L-141-NR |
| Merk | BMW |
| Model | X4 m competition |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie L141NR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW X4 m competition.
| Kilometerstand | 89057 km |
| Vraagprijs | € 68950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor L-141-NR
Van deze BMW X4 m competition is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-02-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor L141NR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW X4 m competition. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens L141NR
Deze BMW X4 m competition is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2993 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 510.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW X4 m competition een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2045 kg |
| Massa ledig | 1945 kg |
| Toegestaande max. massa | 2500 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 375 kW / 510 pk |
| Cilinderinhoud | 2993 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 12,8 l/100km ( ±8 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 9,0 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±10 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 86 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 239 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van L-141-NR
De huidige eigenaar van L141NR heeft deze BMW sinds 04-05-2026 in bezit en heeft hem dus 1 week geleden gekocht. De X4 m competition is voor het eerst op kenteken gezet op 20-05-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 30-06-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is L141NR een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 04-05-2026 | Op deze datum is L141NR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-06-2021 | Op deze datum is L141NR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 20-05-2020 | Op deze datum is L141NR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van L141NR
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de X4 m competition niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van L141NR sinds 2020
Nieuw koste deze X4 m competition € 154148 inclusief 31896 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 154148 |
| Bruto BPM | € 31896 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat L141NR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor L141NR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW X4 m competition. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over L-141-NR
Veel gestelde vragen over L-141-NR
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de X4 m competition:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken L141NR maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, oftewel Bayerische Motoren Werke, is een iconisch Duits automerk dat zijn oorsprong vindt in 1916. Oorspronkelijk gestart als fabrikant van vliegtuigmotoren, heeft BMW zich door de jaren heen ontwikkeld tot een toonaangevende speler in de automotive sector. Het merk staat wereldwijd bekend om zijn technische innovaties, sportieve rijervaring en luxe voertuigen.