L096RD - Ford Fiesta uit 2021
Je bekijkt nu een Ford Fiesta met kenteken L096RD . Ook bekend wel bekend als L-096-RD. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Fiesta deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 12-07-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford Fiesta
2021
12-07-2027
€ 23291
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Fiesta personenauto met kenteken L096RD werd voor het eerst toegelaten op 12-07-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1149 kg leeggewicht en een maximale massa van 1685 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-07-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford Fiesta wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 249 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie L096RD
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford Fiesta.
| Kilometerstand | 50844 km |
| Vraagprijs | € 16400 |
| Te koop sinds |
APK historie voor L-096-RD
Van deze Ford Fiesta is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor L096RD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Fiesta. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens L096RD
Deze Ford Fiesta is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Fiesta een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1249 kg |
| Massa ledig | 1149 kg |
| Toegestaande max. massa | 1685 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van L-096-RD
De huidige eigenaar van L096RD heeft deze Ford sinds 30-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Fiesta is voor het eerst op kenteken gezet op 12-07-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 12-07-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is L096RD een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 30-08-2025 | Op deze datum is L096RD voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 12-07-2021 | Op deze datum is L096RD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-07-2021 | Op deze datum is L096RD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van L096RD
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Fiesta niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van L096RD sinds 2021
Nieuw koste deze Fiesta € 23291 inclusief 2486 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 23291 |
| Bruto BPM | € 2486 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat L096RD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor L096RD
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford Fiesta. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over L-096-RD
Veel gestelde vragen over L-096-RD
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fiesta:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken L096RD maakt deel uit van de Ford familie.
Ford is een van de oudste en meest gerenommeerde automerken ter wereld, opgericht in 1903 door Henry Ford. Het Amerikaanse merk heeft een rijke geschiedenis die nauw verweven is met de ontwikkelingen in de auto-industrie. Ford is vooral bekend om zijn innovatieve benadering van autoproductie, waaronder de introductie van de lopende band, wat een revolutie teweegbracht in de manier waarop voertuigen werden vervaardigd. Dit leidde tot een grotere efficiëntie en een lagere prijs voor consumenten.