L088TK - Toyota Corolla uit 2021
Je bekijkt nu een Toyota Corolla met kenteken L088TK . Ook bekend wel bekend als L-088-TK. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Corolla deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 20-10-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Toyota Corolla
2021
20-10-2027
€ 40745
hatchback
Samenvatting
Deze Toyota Corolla personenauto met kenteken L088TK werd voor het eerst toegelaten op 06-08-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1987 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1315 kg leeggewicht en een maximale massa van 1910 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-10-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Toyota Corolla wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 264 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie L088TK
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Toyota Corolla.
| Kilometerstand | 13792 km |
| Vraagprijs | € 28950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor L-088-TK
Van deze Toyota Corolla is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-10-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor L088TK
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Corolla. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens L088TK
Deze Toyota Corolla is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1987 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Corolla een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1415 kg |
| Massa ledig | 1315 kg |
| Toegestaande max. massa | 1910 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1987 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van L-088-TK
De huidige eigenaar van L088TK heeft deze Toyota sinds 29-12-2025 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De Corolla is voor het eerst op kenteken gezet op 06-08-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 06-08-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is L088TK een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 29-12-2025 | Op deze datum is L088TK voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 06-08-2021 | Op deze datum is L088TK voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 06-08-2021 | Op deze datum is L088TK voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van L088TK
De huidige eigenaar van deze Toyota is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Corolla niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van L088TK sinds 2021
Nieuw koste deze Corolla € 40745 inclusief 3014 euro BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40745 |
| Bruto BPM | € 3014 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat L088TK nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Reviews voor L088TK
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Toyota Corolla. Heb jij ervaring met deze Toyota ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over L-088-TK
Veel gestelde vragen over L-088-TK
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Corolla:
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken L088TK maakt deel uit van de Toyota familie.
Toyota, opgericht in 1937 door Kiichiro Toyoda, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn innovatieve benadering van voertuigproductie en technologie. Het merk heeft zijn hoofdkantoor in Toyota City, Japan, en heeft wereldwijd een sterke aanwezigheid met productie- en assemblagefabrieken.