L066XL - Porsche Taycan turbo s uit 2020
Je bekijkt nu een Porsche Taycan turbo s met kenteken L066XL . Ook bekend wel bekend als L-066-XL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Taycan turbo s deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 17-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Porsche Taycan turbo s
2020
17-09-2026
€ 223730
hatchback
Samenvatting
Deze Porsche Taycan turbo s personenauto met kenteken L066XL werd voor het eerst toegelaten op 17-09-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2270 kg leeggewicht en een maximale massa van 2870 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 17-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Porsche Taycan turbo s wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 290 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | L066XL, L-066-XL |
| Merk | Porsche |
| Model | Taycan turbo s |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie L066XL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Porsche Taycan turbo s.
| Kilometerstand | 59000 km |
| Vraagprijs | € 84950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor L-066-XL
Van deze Porsche Taycan turbo s is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 17-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor L066XL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Porsche Taycan turbo s. Ben je van plan om deze Porsche te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens L066XL
Deze Porsche Taycan turbo s is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Porsche Taycan turbo s een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2370 kg |
| Massa ledig | 2270 kg |
| Toegestaande max. massa | 2870 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van L-066-XL
De huidige eigenaar van L066XL heeft deze Porsche sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Taycan turbo s is voor het eerst op kenteken gezet op 17-09-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Porsche sinds 15-11-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is L066XL een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is L066XL voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 15-11-2021 | Op deze datum is L066XL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 17-09-2020 | Op deze datum is L066XL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Porsche fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van L066XL
De huidige eigenaar van deze Porsche is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Taycan turbo s niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van L066XL sinds 2020
Nieuw koste deze Taycan turbo s € 223730 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Porsche zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 223730 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat L066XL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Porsche voertuigen:
Reviews voor L066XL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Porsche Taycan turbo s. Heb jij ervaring met deze Porsche ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over L-066-XL
Veel gestelde vragen over L-066-XL
Deze Porsche is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Taycan turbo s:
Blader door alle tweedehands Porsche auto's
Ontdek andere Porsche voertuigen
Kenteken L066XL maakt deel uit van de Porsche familie.
Porsche is een iconisch Duits automerk dat in 1931 werd opgericht door Ferdinand Porsche. Het merk staat bekend om zijn sportwagens, die een perfecte combinatie van techniek, design en prestaties bieden. De eerste productieauto was de Porsche 356, geïntroduceerd in 1948. Dit model vestigde de basis voor de sportwagenfilosofie van Porsche: lichtgewicht constructie, sterke prestaties en een focus op rijplezier.