KZ748V - Skoda Rapid uit 2017
Je bekijkt de gegevens van kenteken KZ748V, ook geschreven als KZ-748-V. Deze Skoda Rapid is gebouwd in 2017 en heeft een APK tot 06-08-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Skoda Rapid
2017
06-08-2027
€ 20.300
hatchback
Samenvatting
Deze Skoda Rapid personenauto met kenteken KZ748V werd voor het eerst toegelaten op 27-02-2017 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1197 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in rood . Met een 1094 kg leeggewicht en een maximale massa van 1654 kg. De APK van deze auto is geldig tot 06-08-2027. Deze Skoda Rapid rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van KZ-748-V
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
KZ-748-V vergeleken met andere Skoda Rapid uit 2017
Met 157.315 km op de teller zit dit voertuig 18.116 km boven de mediaan voor een Skoda Rapid uit 2017 van 139.199 km (25 advertenties).
De vraagprijs van € 10.900 zit dit voertuig € 950 boven de mediane vraagprijs van € 9.950 (25 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 15.858 km per jaar.
Wij hebben 580 exemplaren van de Skoda Rapid uit 2017 in onze database staan.
De kleur rood komt voor bij 6% van de Skoda Rapid uit 2017 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie KZ748V
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Skoda Rapid hebben gevonden, geplaatst op 24-07-2026.
| Kilometerstand | 157315 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 10900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor KZ-748-V
Bij deze Skoda Rapid zijn 2 afkeurpunten geregistreerd over 2 keuringen. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 06-08-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 15-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 28-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KZ748V
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Skoda Rapid. Ben je van plan om deze Skoda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KZ748V
Deze Skoda Rapid is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1197 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 90 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Skoda Rapid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1194 kg |
| Massa ledig | 1094 kg |
| Toegestaande max. massa | 1654 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1197 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 107 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KZ-748-V
De huidige eigenaar van KZ748V heeft deze Skoda sinds 11-08-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De Rapid is voor het eerst op kenteken gezet op 27-02-2017 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Skoda sinds 27-02-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is KZ748V een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-08-2026 | Op deze datum is KZ748V voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-02-2017 | Op deze datum is KZ748V voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-02-2017 | Op deze datum is KZ748V voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Skoda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KZ748V
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Skoda niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van KZ748V sinds 2017
Nieuw kostte deze Rapid € 20.300 inclusief € 2.636 BPM. Gemiddeld verliest een Skoda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 20.300 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 2.636 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 6.995
–
€ 12.945
op basis van 25 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat KZ748V nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Skoda voertuigen:
Veel gestelde vragen over KZ-748-V
Deze Skoda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Rapid:
Bekijk ook deze Rapid autos en soortgelijke Skoda modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Skoda auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Rapid voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
ND247S
Skoda Rapid/Spaceback1.2 TSI Grt JOY automaat
151706 km - € 5950
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
7TPB75
Skoda 1.2 TSI Greentech Ambition Businessline Pro
127555 km - € 8500
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
P505NK
Skoda Rapid/Spaceback1.2 TSI Greentech Active Navi Airco Park.Sens Deal
226458 km - € 5749
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
2KFF57
Skoda Rapid/Spaceback1.2 TSI TURBO 2013 GREENTECH COMFORT CARPLAY NAVI
189124 km - € 4699
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
TR356S
Skoda Spaceback 1.0 TSI Greentech Clever Pano Stoelverw
127711 km - € 9945
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
TR356S
Skoda Rapid/Spaceback1.0 TSI Greentech Clever Pano Stoelverw
127711 km - € 9945
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
9KSB72
Skoda Rapid/Spaceback1.2 TSI Greentech Ambition Businessline Plus bj.20
168902 km - € 4950
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
L921BS
Skoda Rapid/SpacebackRapid/Spaceback 1.2 TSI Grt Drive
131442 km - € 7950
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
RT090S
Skoda Rapid/Spaceback1.0 TSI Drive Automaat Allseason Navi 1eEigenaar !
95731 km - € 12940
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
NV657X
Skoda Spaceback 1.2TSi DSG7 AUTOMAAT GT CLIMA PDC Pano
170002 km - € 8950
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
ZH625Z
Skoda Rapid/SpacebackRapid/Spaceback 1.2 TSI Grt Style
168000 km - € 7777
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
XD736V
Skoda SPACEBACK 1.4 TSI Style·DSG·Carplay·Cruise·Climate·17" LM nwe All season banden
149713 km - € 11495
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Skoda auto's
Ontdek andere Skoda voertuigen
Kenteken KZ748V maakt deel uit van de Skoda familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Skoda op de onderhoudshistorie, aangezien de modellen vaak zwaar worden belast als gezinsauto. Controleer de staat van de versnellingsbak, met name bij handgeschakelde modellen met veel kilometers. Verder is het verstandig om de werking van de elektronica nauwkeurig te testen, omdat storingen in het infotainmentsysteem regelmatig voorkomen.
Kentekens in de buurt van KZ-748-V
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als KZ748V.
Meer over de Skoda Rapid
Alle Skoda Rapid kentekens Skoda Rapid uit 2017 Skoda Rapid modelinformatie