KX766J - Volkswagen Polo uit 2009
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken KX766J . Ook bekend wel bekend als KX-766-J. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2009 en heeft een apk tot 18-01-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2009
18-01-2027
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken KX766J werd voor het eerst toegelaten op 17-07-2009 en is momenteel 16 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1198 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 967 kg leeggewicht en een maximale massa van 1550 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 18-01-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 246 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | KX766J, KX-766-J |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2009 |
| Vorm | Hatchback |
APK historie voor KX-766-J
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 18-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 08-01-2025 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 10-01-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 13-01-2023 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af Schijf-, trommelrem loopt niet vrij Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KX766J
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KX766J
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1198 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 59.84 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1067 kg |
| Massa ledig | 967 kg |
| Toegestaande max. massa | 1550 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Cilinderinhoud | 1198 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,3 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3800 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 128 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KX-766-J
De huidige eigenaar van KX766J heeft deze Volkswagen sinds 19-01-2019 in bezit en heeft hem dus 7 jaar geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 17-07-2009 en is dus 16 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 14-12-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is KX766J een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 19-01-2019 | Op deze datum is KX766J voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 14-12-2016 | Op deze datum is KX766J voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 17-07-2009 | Op deze datum is KX766J voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KX766J
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van KX766J sinds 2009
Nieuw koste deze Polo € inclusief 1930 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 1930 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat KX766J nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor KX766J
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over KX-766-J
Veel gestelde vragen over KX-766-J
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken KX766J maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.