KX054N - Renault Megane uit 2017
Je bekijkt nu een Renault Megane met kenteken KX054N . Ook bekend wel bekend als KX-054-N. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Megane deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 11-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Renault Megane
2017
11-07-2026
€ 30774
stationwagen
Samenvatting
Deze Renault Megane personenauto met kenteken KX054N werd voor het eerst toegelaten op 05-01-2017 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1197 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1292 kg leeggewicht en een maximale massa van 1900 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Renault Megane wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 271 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie KX054N
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Renault Megane.
| Kilometerstand | 166735 km |
| Vraagprijs | € 11945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor KX-054-N
Van deze Renault Megane is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 11-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 30-12-2024 |
Vervangen onderdelen: Emissiebestrijdingssysteem niet compleet Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KX054N
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Renault Megane. Ben je van plan om deze Renault te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KX054N
Deze Renault Megane is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1197 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 131.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Renault Megane een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1392 kg |
| Massa ledig | 1292 kg |
| Toegestaande max. massa | 1900 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 97 kW / 132 pk |
| Cilinderinhoud | 1197 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,8 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,7 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 71 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 122 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2016/646W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KX-054-N
De huidige eigenaar van KX054N heeft deze Renault sinds 06-04-2026 in bezit en heeft hem dus 1 week geleden gekocht. De Megane is voor het eerst op kenteken gezet op 05-01-2017 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Renault sinds 05-01-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is KX054N een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-04-2026 | Op deze datum is KX054N voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 05-01-2017 | Op deze datum is KX054N voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-01-2017 | Op deze datum is KX054N voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Renault fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KX054N
De huidige eigenaar van deze Renault is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Megane niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van KX054N sinds 2017
Nieuw koste deze Megane € 30774 inclusief 4496 euro BPM. Gemiddeld verliest een Renault zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 30774 |
| Bruto BPM | € 4496 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat KX054N nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Renault voertuigen:
Reviews voor KX054N
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Renault Megane. Heb jij ervaring met deze Renault ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over KX-054-N
Veel gestelde vragen over KX-054-N
Deze Renault is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Megane:
Blader door alle tweedehands Renault auto's
Ontdek andere Renault voertuigen
Kenteken KX054N maakt deel uit van de Renault familie.
Renault is een Franse autofabrikant die in 1899 werd opgericht door de gebroeders Renault. Het merk heeft sinds zijn oprichting een belangrijke rol gespeeld in de automobiliteitsindustrie, met een focus op innovaties, veiligheid en toegankelijkheid. Renault staat bekend om zijn diverse aanbod van voertuigen, van compacte stadsauto’s tot ruime gezinswagens en elektrische voertuigen.