KRH34N - Kia Niro uit 2020
Je bekijkt de gegevens van kenteken KRH34N, ook geschreven als KRH-34-N. Deze Kia Niro is gebouwd in 2020 en heeft een APK tot 21-09-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Kia Niro
2020
21-09-2028
€ 34.044
stationwagen
Samenvatting
Deze Kia Niro personenauto met kenteken KRH34N werd voor het eerst toegelaten op 21-09-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1580 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1390 kg leeggewicht en een maximale massa van 1930 kg. De APK van deze auto is geldig tot 21-09-2028. Deze Kia Niro rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienorm .
Bijzonderheden van KRH-34-N
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim 5 jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
KRH-34-N vergeleken met andere Kia Niro uit 2020
Met 138.410 km op de teller zit dit voertuig 50.055 km boven de mediaan voor een Kia Niro uit 2020 van 88.355 km (744 advertenties).
De vraagprijs van € 15.950 zit dit voertuig € 4.050 onder de mediane vraagprijs van € 20.000 (744 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 16.562 km per jaar.
Wij hebben 1.456 exemplaren van de Kia Niro uit 2020 in onze database staan.
De kleur blauw komt voor bij 32% van de Kia Niro uit 2020 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie KRH34N
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Kia Niro hebben gevonden, geplaatst op 21-07-2026.
| Kilometerstand | 138410 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 15950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor KRH-34-N
Bij deze Kia Niro zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 21-09-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 07-08-2026 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KRH34N
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Kia Niro. Ben je van plan om deze Kia te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KRH34N
Deze Kia Niro is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1580 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 105 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Kia Niro een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1490 kg |
| Massa ledig | 1390 kg |
| Toegestaande max. massa | 1930 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1580 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 86 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KRH-34-N
De huidige eigenaar van KRH34N heeft deze Kia sinds 30-07-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De Niro is voor het eerst op kenteken gezet op 21-09-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Kia sinds 18-07-2026 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is KRH34N een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 30-07-2026 | Op deze datum is KRH34N voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 18-07-2026 | Op deze datum is KRH34N voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 21-09-2020 | Op deze datum is KRH34N voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Kia fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KRH34N
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Kia niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van KRH34N sinds 2020
Nieuw kostte deze Niro € 34.044 inclusief € 1.651 BPM. Gemiddeld verliest een Kia zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 34.044 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.651 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 16.995
–
€ 23.390
op basis van 744 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat KRH34N nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Kia voertuigen:
Veel gestelde vragen over KRH-34-N
Deze Kia is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Niro:
Bekijk ook deze Niro autos en soortgelijke Kia modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Kia auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Niro voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
N947DB
Kia e-Niro DynamicPlusLine 64 kWh | SOH 100% | 3 ladenfase | Carplay | Adapt.Cruise
115402 km - € 21950
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
H047LP
Kia 1.6 GDi DynamicLine | Afneembare trekhaak | Cruise control | Navigatie |
59280 km - € 20950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
N298FG
Kia e-Niro ExecutiveLine 64 kWh | SOH 99,3% | Trekhaak | Navigatie | Schuif-Kantel Dak | VERWACHT |
113868 km - € 23750
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
R525DD
Kia Niro1.6 GDi Hybrid ExecutiveLine | Trekhaak | Stoel en
63154 km - € 31940
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
N698HF
Kia Niro1.6 GDi H. ComfortL. CAMERA / NAP / CARPLAY
84030 km - € 18790
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
N422BB
Kia e-NiroDynamicPlusLine 64 kWh | SOH 100% | 3 Fase laden |
105569 km - € 23245
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
H519ZK
Kia 1.6 GDi PHEV DynamicLine | Trekhaak | Adaptieve Cruise Control | Climate Control | Achteruitrijcamera |
55677 km - € 20935
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
L469ZN
Kia Niro1.6 GDi PHEV ExecutiveLine | Trekhaak | Schuif/Kan
63872 km - € 23835
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
NB494N
Kia Niro1.6 GDi Hybrid First Edition Trekhaak Lane Assist
93523 km - € 15495
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
K133XP
Kia e-NiroDynamicPlusLine 64 kWh | Panorama-Schuifdak | Came
50021 km - € 25400
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
R639RZ
Kia Niro1.6 GDi Hybrid DynamicPlusLine | Clima | Adapt. Cr
53268 km - € 24990
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
NH873B
Kia Niro1.6 GDi Hybrid BusinessLine | Clima | Adapt. Cruis
60578 km - € 16990
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
J201NP
Kia 1.6 GDi 141pk DCT6 DynamicLine Navi/ Clima/ Cruise
52067 km - € 21495
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Kia auto's
Ontdek andere Kia voertuigen
Kenteken KRH34N maakt deel uit van de Kia familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands exemplaar op de aanwezigheid en geldigheid van het fabrieksgarantieprogramma, aangezien dit een belangrijk pluspunt is voor het merk. Controleer de onderhoudshistorie nauwkeurig, met name bij modellen met een hybride of elektrische aandrijflijn, vanwege de slijtage van de hoogspanningsbatterij. Verder is het verstandig om de staat van de schijfremmen en de ophanging te controleren, omdat deze slijtagegevoelig zijn bij de veelal zwaardere modellen.
Kentekens in de buurt van KRH-34-N
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als KRH34N.
Meer over de Kia Niro
Alle Kia Niro kentekens Kia Niro uit 2020 Kia Niro modelinformatie