KR091R - Audi A4 avant uit 2017
Je bekijkt de gegevens van kenteken KR091R, ook geschreven als KR-091-R. Deze Audi A4 avant is gebouwd in 2017 en heeft een APK tot 11-01-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Audi A4 avant
2017
11-01-2027
€ 43.944
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi A4 avant personenauto met kenteken KR091R werd voor het eerst toegelaten op 11-01-2017 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1390 kg leeggewicht en een maximale massa van 2005 kg. De APK van deze auto is geldig tot 11-01-2027. Deze Audi A4 avant rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van KR-091-R
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
KR-091-R vergeleken met andere Audi A4 avant uit 2017
Met 98.665 km op de teller zit dit voertuig 57.531 km onder de mediaan voor een Audi A4 avant uit 2017 van 156.196 km (106 advertenties).
De vraagprijs van € 17.845 zit dit voertuig € 605 onder de mediane vraagprijs van € 18.450 (106 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 17.702 km per jaar.
Wij hebben 492 exemplaren van de Audi A4 avant uit 2017 in onze database staan.
De kleur blauw komt voor bij 13% van de Audi A4 avant uit 2017 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie KR091R
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Audi A4 avant hebben gevonden, geplaatst op 24-07-2026.
| Kilometerstand | 98665 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 17845 |
| Te koop sinds |
APK historie voor KR-091-R
Bij deze Audi A4 avant zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 11-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 06-01-2026 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KR091R
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A4 avant. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KR091R
Deze Audi A4 avant is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 150 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A4 avant een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1490 kg |
| Massa ledig | 1390 kg |
| Toegestaande max. massa | 2005 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 5,3 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 122 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2016/646W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KR-091-R
De huidige eigenaar van KR091R heeft deze Audi sinds 03-08-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De A4 avant is voor het eerst op kenteken gezet op 11-01-2017 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 11-01-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is KR091R een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 03-08-2026 | Op deze datum is KR091R voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 11-01-2017 | Op deze datum is KR091R voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-01-2017 | Op deze datum is KR091R voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KR091R
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Audi niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van KR091R sinds 2017
Nieuw kostte deze A4 avant € 43.944 inclusief € 4.496 BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 43.944 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 4.496 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 12.740
–
€ 23.950
op basis van 106 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat KR091R nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Veel gestelde vragen over KR-091-R
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A4 avant:
Bekijk ook deze A4 avant autos en soortgelijke Audi modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Audi auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke A4 avant voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
JGD96K
Audi 40 TFSI SP S LINE ED l STOELVERW l TREKHAAK l STANDKACHEL l
146845 km - € 16995
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
H974LZ
Audi A4Avant 2.0 TDI ultra Pro Line '17 LED Leder Clima N
245313 km - € 9949
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
L765LG
Audi A4Avant 1.8 TFSI Pro Line / Stoelverwarming / Cruise
145288 km - € 7888
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
JGD96K
Audi A440 TFSI SP S LINE ED l STOELVERW l TREKHAAK l STAN
146845 km - € 16995
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
NV518T
Audi A4Avant 2.0 TFSI ultra Sport S line Edition | Half l
156850 km - € 16900
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
G410BF
Audi A4A4 35 TFSI Sport | NAP | Navi | 17'' LM | Onderhoud
200770 km - € 15950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
JPS10V
Audi A4Limousine 35 TFSI S Line Pano|Sfeer|Keyless|Camera
104237 km - € 29890
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
Z072JD
Audi A4Avant 35 TFSI S-Line | Navigatie | Camera | Stoelv
53552 km - € 31950
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
J417ZB
Audi A4Avant 40 TFSI 204pk Quattro Business Edition Aut-
129948 km - € 24900
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
RH327J
Audi Avant 1.4 TFSI Sport S line edition 1e eigenaar!
184438 km - € 14999
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
RH327J
Audi A4Avant 1.4 TFSI Sport S line edition 1e eigenaar!
184438 km - € 14999
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
XZ948L
Audi A4Avant 2.0 TFSI MHEV Sport S line edition 3X S-LINE
245570 km - € 14995
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
JB662G
Audi A4Avant 2.0 TDI Pro Line | Trekhaak | Carplay | Keyl
247589 km - € 8500
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken KR091R maakt deel uit van de Audi familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Audi op de onderhoudshistorie en controleer of de vaste beurten op tijd zijn uitgevoerd. Een complete dealerhistorie is vaak een indicatie van zorgvuldig gebruik. Verder is het verstandig om de staat van de aandrijflijn en elektronica te laten controleren, aangezien reparaties aan complexe systemen kostbaar kunnen zijn.
Kentekens in de buurt van KR-091-R
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als KR091R.
KR001R (2016)
Meer over de Audi A4 avant
Alle Audi A4 avant kentekens Audi A4 avant uit 2017 Audi A4 avant modelinformatie