KP298B - Mini One uit 2007
Je bekijkt nu een Mini One met kenteken KP298B . Ook bekend wel bekend als KP-298-B. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze One deze. Dit voertuig is gebouwd in 2007 en heeft een apk tot 01-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mini One
2007
01-08-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Mini One personenauto met kenteken KP298B werd voor het eerst toegelaten op 03-07-2007 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1397 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1035 kg leeggewicht en een maximale massa van 1510 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 01-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mini One wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 247 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie KP298B
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mini One.
| Kilometerstand | 196771 km |
| Vraagprijs | € 2950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor KP-298-B
Van deze Mini One is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 01-08-2025 |
Vervangen onderdelen: Achterlicht werkt niet (goed) Stadslicht werkt niet (goed) |
| 01-10-2024 |
Vervangen onderdelen: Achterlicht werkt niet (goed) |
| 20-09-2023 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KP298B
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mini One. Ben je van plan om deze Mini te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KP298B
Deze Mini One is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1397 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 95.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mini One een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1135 kg |
| Massa ledig | 1035 kg |
| Toegestaande max. massa | 1510 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Cilinderinhoud | 1397 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,6 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 138 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KP-298-B
De huidige eigenaar van KP298B heeft deze Mini sinds 12-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De One is voor het eerst op kenteken gezet op 03-07-2007 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mini sinds 21-10-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is KP298B een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-08-2025 | Op deze datum is KP298B voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 21-10-2016 | Op deze datum is KP298B voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-07-2007 | Op deze datum is KP298B voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mini fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KP298B
De huidige eigenaar van deze Mini is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de One niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van KP298B sinds 2007
Nieuw koste deze One € inclusief 2858 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mini zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 2858 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat KP298B nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mini voertuigen:
Reviews voor KP298B
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mini One. Heb jij ervaring met deze Mini ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over KP-298-B
Veel gestelde vragen over KP-298-B
Deze Mini is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de One:
Blader door alle tweedehands Mini auto's
Ontdek andere Mini voertuigen
Kenteken KP298B maakt deel uit van de Mini familie.
Mini, een merk met een rijke geschiedenis en een iconisch design, staat synoniem voor unieke rijervaringen en een onderscheidende stijl. Oorspronkelijk gelanceerd in 1959, ontstond het idee voor de Mini als antwoord op de behoefte aan een compacte, efficiënte en betaalbare auto, speciaal ontworpen voor de smalle straten van Europa. Het ontwerp van Sir Alec Issigonis resulteerde in een revolutionaire auto met een slimme indeling en een karakteristiek uiterlijk dat nog steeds herkenbaar is.