KN981D - Opel Agila b 12 uit 2012
Je bekijkt nu een Opel Agila b 12 met kenteken KN981D . Ook bekend wel bekend als KN-981-D. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Agila b 12 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2012 en heeft een apk tot 27-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Agila b 12
2012
27-10-2026
€ 16312
hatchback
Samenvatting
Deze Opel Agila b 12 personenauto met kenteken KN981D werd voor het eerst toegelaten op 29-02-2012 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1242 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1015 kg leeggewicht en een maximale massa van 1485 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 27-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Agila b 12 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 236 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | KN981D, KN-981-D |
| Merk | Opel |
| Model | Agila b 12 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie KN981D
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Agila b 12.
| Kilometerstand | 85696 km |
| Vraagprijs | € 8990 |
| Te koop sinds |
APK historie voor KN-981-D
Van deze Opel Agila b 12 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 27-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 28-02-2023 |
Vervangen onderdelen: Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KN981D
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Agila b 12. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KN981D
Deze Opel Agila b 12 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1242 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 85.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Agila b 12 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1115 kg |
| Massa ledig | 1015 kg |
| Toegestaande max. massa | 1485 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
| Cilinderinhoud | 1242 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KN-981-D
De huidige eigenaar van KN981D heeft deze Opel sinds 15-05-2026 in bezit en heeft hem dus 4 dagen geleden gekocht. De Agila b 12 is voor het eerst op kenteken gezet op 29-02-2012 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 09-03-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is KN981D een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-05-2026 | Op deze datum is KN981D voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 09-03-2017 | Op deze datum is KN981D voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-02-2012 | Op deze datum is KN981D voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KN981D
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Agila b 12 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van KN981D sinds 2012
Nieuw koste deze Agila b 12 € 16312 inclusief 191 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 16312 |
| Bruto BPM | € 191 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat KN981D nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor KN981D
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Agila b 12. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over KN-981-D
Veel gestelde vragen over KN-981-D
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Agila b 12:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken KN981D maakt deel uit van de Opel familie.
Opel, opgericht in 1862, is een Duits automerk dat al meer dan een eeuw bekend staat om zijn betrouwbare voertuigen. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de productie van naaimachines en later de ontwikkeling van fiets- en automobieltechnologie. In de loop der jaren heeft Opel zich gepositioneerd als een veelzijdige autofabrikant die een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van kleine stadsauto's tot ruime gezinswagens en sportieve modellen.