KN377J - Suzuki Swift sport uit 2014
Je bekijkt nu een Suzuki Swift sport met kenteken KN377J . Ook bekend wel bekend als KN-377-J. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Swift sport deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 05-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Suzuki Swift sport
2014
05-06-2026
€ 22998
hatchback
Samenvatting
Deze Suzuki Swift sport personenauto met kenteken KN377J werd voor het eerst toegelaten op 05-06-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1586 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1015 kg leeggewicht en een maximale massa van 1480 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Suzuki Swift sport wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 243 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | KN377J, KN-377-J |
| Merk | Suzuki |
| Model | Swift sport |
| Bouwjaar | 2014 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie KN377J
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Suzuki Swift sport.
| Kilometerstand | 150000 km |
| Vraagprijs | € 7000 |
| Te koop sinds |
APK historie voor KN-377-J
Van deze Suzuki Swift sport is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 15-05-2025 |
Vervangen onderdelen: Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KN377J
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Suzuki Swift sport. Ben je van plan om deze Suzuki te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KN377J
Deze Suzuki Swift sport is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1586 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 136.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Suzuki Swift sport een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1115 kg |
| Massa ledig | 1015 kg |
| Toegestaande max. massa | 1480 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Cilinderinhoud | 1586 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,4 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,2 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 147 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KN-377-J
De huidige eigenaar van KN377J heeft deze Suzuki sinds 28-01-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De Swift sport is voor het eerst op kenteken gezet op 05-06-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Suzuki sinds 02-11-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is KN377J een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 28-01-2026 | Op deze datum is KN377J voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 02-11-2016 | Op deze datum is KN377J voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-06-2014 | Op deze datum is KN377J voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Suzuki fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KN377J
De huidige eigenaar van deze Suzuki is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Swift sport niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van KN377J sinds 2014
Nieuw koste deze Swift sport € 22998 inclusief 2929 euro BPM. Gemiddeld verliest een Suzuki zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 22998 |
| Bruto BPM | € 2929 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat KN377J nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Suzuki voertuigen:
Reviews voor KN377J
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Suzuki Swift sport. Heb jij ervaring met deze Suzuki ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over KN-377-J
Veel gestelde vragen over KN-377-J
Deze Suzuki is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Swift sport:
Blader door alle tweedehands Suzuki auto's
Ontdek andere Suzuki voertuigen
Kenteken KN377J maakt deel uit van de Suzuki familie.
Suzuki is een Japans automerk dat in 1909 werd opgericht en oorspronkelijk begon als producent van weefgetouwen. Het merk maakte in de jaren '50 de overstap naar de auto-industrie en sindsdien heeft het een sterke aanwezigheid opgebouwd in zowel de Japanse als internationale automarkt. Suzuki staat bekend om zijn betrouwbare en praktische voertuigen, variërend van compacte stadsauto's tot robuuste SUV's.