KL969R - Toyota Yaris hybrid uit 2016
Je bekijkt nu een Toyota Yaris hybrid met kenteken KL969R . Ook bekend wel bekend als KL-969-R. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Yaris hybrid deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 25-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Toyota Yaris hybrid
2016
25-09-2026
€ 21615
MPV
Samenvatting
Deze Toyota Yaris hybrid personenauto met kenteken KL969R werd voor het eerst toegelaten op 01-02-2016 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1497 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1060 kg leeggewicht en een maximale massa van 1565 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Toyota Yaris hybrid wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 251 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | KL969R, KL-969-R |
| Merk | Toyota |
| Model | Yaris hybrid |
| Bouwjaar | 2016 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie KL969R
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Toyota Yaris hybrid.
| Kilometerstand | 95413 km |
| Vraagprijs | € 13950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor KL-969-R
Van deze Toyota Yaris hybrid is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 22-01-2024 |
Vervangen onderdelen: Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KL969R
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Yaris hybrid. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KL969R
Deze Toyota Yaris hybrid is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1497 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 73.44 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Yaris hybrid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1160 kg |
| Massa ledig | 1060 kg |
| Toegestaande max. massa | 1565 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 54 kW / 73 pk |
| Cilinderinhoud | 1497 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 3,1 l/100km ( ±32 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,3 l/100km ( ±30 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±30 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 75 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KL-969-R
De huidige eigenaar van KL969R heeft deze Toyota sinds 26-09-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Yaris hybrid is voor het eerst op kenteken gezet op 01-02-2016 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 19-10-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is KL969R een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 26-09-2025 | Op deze datum is KL969R voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 19-10-2016 | Op deze datum is KL969R voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-02-2016 | Op deze datum is KL969R voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KL969R
De huidige eigenaar van deze Toyota is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Yaris hybrid niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van KL969R sinds 2016
Nieuw koste deze Yaris hybrid € 21615 inclusief 522 euro BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 21615 |
| Bruto BPM | € 522 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat KL969R nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Reviews voor KL969R
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Toyota Yaris hybrid. Heb jij ervaring met deze Toyota ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over KL-969-R
Veel gestelde vragen over KL-969-R
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Yaris hybrid:
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken KL969R maakt deel uit van de Toyota familie.
Toyota, opgericht in 1937 door Kiichiro Toyoda, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn innovatieve benadering van voertuigproductie en technologie. Het merk heeft zijn hoofdkantoor in Toyota City, Japan, en heeft wereldwijd een sterke aanwezigheid met productie- en assemblagefabrieken.