K933PT - Mercedes-Benz A 180 d uit 2020
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz A 180 d met kenteken K933PT . Ook bekend wel bekend als K-933-PT. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A 180 d deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 08-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz A 180 d
2020
08-12-2026
€ 38816
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz A 180 d personenauto met kenteken K933PT werd voor het eerst toegelaten op 24-03-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1461 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1325 kg leeggewicht en een maximale massa van 1920 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 08-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz A 180 d wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 273 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | K933PT, K-933-PT |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A 180 d |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie K933PT
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz A 180 d.
| Kilometerstand | 298387 km |
| Vraagprijs | € 11950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor K-933-PT
Van deze Mercedes-Benz A 180 d is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 08-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 12-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 01-03-2023 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor K933PT
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz A 180 d. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens K933PT
Deze Mercedes-Benz A 180 d is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1461 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 115.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz A 180 d een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1425 kg |
| Massa ledig | 1325 kg |
| Toegestaande max. massa | 1920 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Cilinderinhoud | 1461 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 65 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3000 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 106 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van K-933-PT
De huidige eigenaar van K933PT heeft deze Mercedes-Benz sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De A 180 d is voor het eerst op kenteken gezet op 24-03-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 25-02-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is K933PT een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is K933PT voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 25-02-2021 | Op deze datum is K933PT voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-03-2020 | Op deze datum is K933PT voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van K933PT
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A 180 d niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van K933PT sinds 2020
Nieuw koste deze A 180 d € 38816 inclusief 4852 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 38816 |
| Bruto BPM | € 4852 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat K933PT nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor K933PT
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz A 180 d. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over K-933-PT
Veel gestelde vragen over K-933-PT
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A 180 d:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken K933PT maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.