K623FJ - Mercedes-Benz Cl 500 uit 2009
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz Cl 500 met kenteken K623FJ . Ook bekend wel bekend als K-623-FJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Cl 500 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2009 en heeft een apk tot 30-11-2025.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz Cl 500
2009
30-11-2025
€ Onbekend
coupe
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz Cl 500 personenauto met kenteken K623FJ werd voor het eerst toegelaten op 14-04-2009 en is momenteel 17 jaar oud. De auto heeft een 8-cilinder motor met een cilinderinhoud van 5462 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 12.1 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De coupe uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1895 kg leeggewicht en een maximale massa van 2510 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 30-11-2025. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Mercedes-Benz Cl 500 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 296 cm wielbasis en een elegante coupe carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | K623FJ, K-623-FJ |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Cl 500 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Vorm | Coupe |
Verkoophistorie K623FJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz Cl 500.
| Kilometerstand | 188200 km |
| Vraagprijs | € 17950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor K-623-FJ
Van deze Mercedes-Benz Cl 500 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-11-2025 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 24-11-2022 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor K623FJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz Cl 500. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens K623FJ
Deze Mercedes-Benz Cl 500 is uitgerust met een krachtige 8-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 5462 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 387.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz Cl 500 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1995 kg |
| Massa ledig | 1895 kg |
| Toegestaande max. massa | 2510 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 285 kW / 388 pk |
| Cilinderinhoud | 5462 liter |
| Aantal cilinders | 8 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 18,1 l/100km ( ±6 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 8,5 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±8 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 84 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 288 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van K-623-FJ
De huidige eigenaar van K623FJ heeft deze Mercedes-Benz sinds 31-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Cl 500 is voor het eerst op kenteken gezet op 14-04-2009 en is dus 17 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 16-12-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is K623FJ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 31-07-2025 | Op deze datum is K623FJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 16-12-2020 | Op deze datum is K623FJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 14-04-2009 | Op deze datum is K623FJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van K623FJ
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Cl 500 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van K623FJ sinds 2009
Nieuw koste deze Cl 500 € inclusief 9193 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 9193 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat K623FJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor K623FJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz Cl 500. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over K-623-FJ
Veel gestelde vragen over K-623-FJ
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cl 500:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken K623FJ maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.