K255JR - BMW X1 sdrive20i uit 2021
Je bekijkt nu een BMW X1 sdrive20i met kenteken K255JR . Ook bekend wel bekend als K-255-JR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze X1 sdrive20i deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 12-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW X1 sdrive20i
2021
12-02-2027
€ 54283
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW X1 sdrive20i personenauto met kenteken K255JR werd voor het eerst toegelaten op 12-02-2021 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1470 kg leeggewicht en een maximale massa van 2065 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW X1 sdrive20i wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 267 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | K255JR, K-255-JR |
| Merk | BMW |
| Model | X1 sdrive20i |
| Bouwjaar | 2021 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie K255JR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW X1 sdrive20i.
| Kilometerstand | 39428 km |
| Vraagprijs | € 33950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor K-255-JR
Van deze BMW X1 sdrive20i is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor K255JR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW X1 sdrive20i. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens K255JR
Deze BMW X1 sdrive20i is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 178.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW X1 sdrive20i een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1570 kg |
| Massa ledig | 1470 kg |
| Toegestaande max. massa | 2065 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 131 kW / 178 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,0 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,0 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 132 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van K-255-JR
De huidige eigenaar van K255JR heeft deze BMW sinds 30-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De X1 sdrive20i is voor het eerst op kenteken gezet op 12-02-2021 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 12-02-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is K255JR een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 30-08-2025 | Op deze datum is K255JR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 12-02-2021 | Op deze datum is K255JR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-02-2021 | Op deze datum is K255JR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van K255JR
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de X1 sdrive20i niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van K255JR sinds 2021
Nieuw koste deze X1 sdrive20i € 54283 inclusief 6278 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 54283 |
| Bruto BPM | € 6278 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat K255JR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor K255JR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW X1 sdrive20i. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over K-255-JR
Veel gestelde vragen over K-255-JR
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de X1 sdrive20i:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken K255JR maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, oftewel Bayerische Motoren Werke, is een iconisch Duits automerk dat zijn oorsprong vindt in 1916. Oorspronkelijk gestart als fabrikant van vliegtuigmotoren, heeft BMW zich door de jaren heen ontwikkeld tot een toonaangevende speler in de automotive sector. Het merk staat wereldwijd bekend om zijn technische innovaties, sportieve rijervaring en luxe voertuigen.