K211KR - Mercedes-Benz E 200 uit 2021
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz E 200 met kenteken K211KR . Ook bekend wel bekend als K-211-KR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze E 200 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 28-01-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz E 200
2021
28-01-2027
€ 44870
sedan
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz E 200 personenauto met kenteken K211KR werd voor het eerst toegelaten op 28-01-2021 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1991 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1595 kg leeggewicht en een maximale massa van 2355 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-01-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz E 200 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 294 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | K211KR, K-211-KR |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | E 200 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie K211KR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz E 200.
| Kilometerstand | 72816 km |
| Vraagprijs | € 37950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor K-211-KR
Van deze Mercedes-Benz E 200 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 02-12-2024 |
Vervangen onderdelen: Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor K211KR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz E 200. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens K211KR
Deze Mercedes-Benz E 200 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1991 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz E 200 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig | 1595 kg |
| Toegestaande max. massa | 2355 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1991 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van K-211-KR
De huidige eigenaar van K211KR heeft deze Mercedes-Benz sinds 07-01-2026 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De E 200 is voor het eerst op kenteken gezet op 28-01-2021 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 28-01-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is K211KR een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 07-01-2026 | Op deze datum is K211KR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-01-2021 | Op deze datum is K211KR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-01-2021 | Op deze datum is K211KR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van K211KR
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de E 200 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van K211KR sinds 2021
Nieuw koste deze E 200 € 44870 inclusief 7642 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 44870 |
| Bruto BPM | € 7642 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat K211KR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor K211KR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz E 200. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over K-211-KR
Veel gestelde vragen over K-211-KR
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de E 200:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken K211KR maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.