K027SH - Polestar 2 uit 2021
Je bekijkt nu een Polestar 2 met kenteken K027SH . Ook bekend wel bekend als K-027-SH. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 2 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 05-09-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Polestar 2
2021
05-09-2027
€ 65400
sedan
Samenvatting
Deze Polestar 2 personenauto met kenteken K027SH werd voor het eerst toegelaten op 01-03-2021 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2098 kg leeggewicht en een maximale massa van 2600 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-09-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Polestar 2 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 274 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie K027SH
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Polestar 2.
| Kilometerstand | 62351 km |
| Vraagprijs | € 30995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor K-027-SH
Van deze Polestar 2 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-09-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor K027SH
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Polestar 2. Ben je van plan om deze Polestar te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens K027SH
Deze Polestar 2 is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Polestar 2 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2198 kg |
| Massa ledig | 2098 kg |
| Toegestaande max. massa | 2600 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 63 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van K-027-SH
De huidige eigenaar van K027SH heeft deze Polestar sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De 2 is voor het eerst op kenteken gezet op 01-03-2021 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Polestar sinds 01-03-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is K027SH een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is K027SH voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 01-03-2021 | Op deze datum is K027SH voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-03-2021 | Op deze datum is K027SH voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Polestar fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van K027SH
De huidige eigenaar van deze Polestar is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 2 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van K027SH sinds 2021
Nieuw koste deze 2 € 65400 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Polestar zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 65400 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat K027SH nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Polestar voertuigen:
Reviews voor K027SH
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Polestar 2. Heb jij ervaring met deze Polestar ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over K-027-SH
Veel gestelde vragen over K-027-SH
Deze Polestar is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 2:
Blader door alle tweedehands Polestar auto's
Ontdek andere Polestar voertuigen
Kenteken K027SH maakt deel uit van de Polestar familie.