JV963L - Volkswagen Passat uit 2016
Je bekijkt nu een Volkswagen Passat met kenteken JV963L . Ook bekend wel bekend als JV-963-L. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Passat deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 08-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Passat
2016
08-07-2026
€ 42796
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Passat personenauto met kenteken JV963L werd voor het eerst toegelaten op 01-07-2016 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1353 kg leeggewicht en een maximale massa van 2040 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 08-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Passat wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 279 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | JV963L, JV-963-L |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Passat |
| Bouwjaar | 2016 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie JV963L
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Passat.
| Kilometerstand | 160529 km |
| Vraagprijs | € 14950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor JV-963-L
Van deze Volkswagen Passat is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 08-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 27-06-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor JV963L
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Passat. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens JV963L
Deze Volkswagen Passat is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 149.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Passat een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1453 kg |
| Massa ledig | 1353 kg |
| Toegestaande max. massa | 2040 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 116 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van JV-963-L
De huidige eigenaar van JV963L heeft deze Volkswagen sinds 12-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Passat is voor het eerst op kenteken gezet op 01-07-2016 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 01-07-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is JV963L een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-07-2025 | Op deze datum is JV963L voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 01-07-2016 | Op deze datum is JV963L voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-07-2016 | Op deze datum is JV963L voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van JV963L
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Passat niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van JV963L sinds 2016
Nieuw koste deze Passat € 42796 inclusief 3752 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 42796 |
| Bruto BPM | € 3752 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat JV963L nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor JV963L
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Passat. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over JV-963-L
Veel gestelde vragen over JV-963-L
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Passat:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken JV963L maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.