JV434Z - Suzuki Sx4 uit 2011
Je bekijkt nu een Suzuki Sx4 met kenteken JV434Z . Ook bekend wel bekend als JV-434-Z. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Sx4 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 05-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Suzuki Sx4
2011
05-09-2026
€ 20698
hatchback
Samenvatting
Deze Suzuki Sx4 personenauto met kenteken JV434Z werd voor het eerst toegelaten op 05-08-2011 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1586 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1130 kg leeggewicht en een maximale massa van 1650 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Suzuki Sx4 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 250 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie JV434Z
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Suzuki Sx4.
| Kilometerstand | 109067 km |
| Vraagprijs | € 7950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor JV-434-Z
Van deze Suzuki Sx4 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 05-09-2025 |
Vervangen onderdelen: Fusee(kogel) te veel speling Bandenspanning niet op juiste waarde Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij Remverschil op 1 as te groot |
| 28-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 28-03-2024 |
Vervangen onderdelen: Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 05-04-2023 |
Vervangen onderdelen: Remleiding door corrosie aangetast |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor JV434Z
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Suzuki Sx4. Ben je van plan om deze Suzuki te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens JV434Z
Deze Suzuki Sx4 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1586 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 119.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Suzuki Sx4 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1230 kg |
| Massa ledig | 1130 kg |
| Toegestaande max. massa | 1650 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Cilinderinhoud | 1586 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,7 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 87 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 155 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van JV-434-Z
De huidige eigenaar van JV434Z heeft deze Suzuki sinds 06-09-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Sx4 is voor het eerst op kenteken gezet op 05-08-2011 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Suzuki sinds 19-07-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is JV434Z een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-09-2025 | Op deze datum is JV434Z voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 19-07-2016 | Op deze datum is JV434Z voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-08-2011 | Op deze datum is JV434Z voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Suzuki fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van JV434Z
De huidige eigenaar van deze Suzuki is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Sx4 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van JV434Z sinds 2011
Nieuw koste deze Sx4 € 20698 inclusief 4506 euro BPM. Gemiddeld verliest een Suzuki zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 20698 |
| Bruto BPM | € 4506 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat JV434Z nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Suzuki voertuigen:
Reviews voor JV434Z
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Suzuki Sx4. Heb jij ervaring met deze Suzuki ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over JV-434-Z
Veel gestelde vragen over JV-434-Z
Deze Suzuki is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Sx4:
Blader door alle tweedehands Suzuki auto's
Ontdek andere Suzuki voertuigen
Kenteken JV434Z maakt deel uit van de Suzuki familie.
Suzuki, opgericht in 1909, is een Japans automerk dat bekend staat om zijn veelzijdige en betrouwbare voertuigen. Het merk begon oorspronkelijk als producent van weefmachines, maar breidde zijn activiteiten in de jaren ’50 uit naar de autobezit. Suzuki is sindsdien uitgegroeid tot een belangrijke speler in de auto-industrie, met een focus op compacte auto's en SUV's.