JNB90S - Cupra Formentor vz e-hybrid uit 2022
Je bekijkt nu een Cupra Formentor vz e-hybrid met kenteken JNB90S . Ook bekend wel bekend als JNB-90-S. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Formentor vz e-hybrid deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 29-04-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Cupra Formentor vz e-hybrid
2022
29-04-2028
€ 55726
stationwagen
Samenvatting
Deze Cupra Formentor vz e-hybrid personenauto met kenteken JNB90S werd voor het eerst toegelaten op 29-04-2022 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1599 kg leeggewicht en een maximale massa van 2120 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 29-04-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Cupra Formentor vz e-hybrid wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | JNB90S, JNB-90-S |
| Merk | Cupra |
| Model | Formentor vz e-hybrid |
| Bouwjaar | 2022 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie JNB90S
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Cupra Formentor vz e-hybrid.
| Kilometerstand | 112385 km |
| Vraagprijs | € 26500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor JNB-90-S
Van deze Cupra Formentor vz e-hybrid is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 29-04-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor JNB90S
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Cupra Formentor vz e-hybrid. Ben je van plan om deze Cupra te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens JNB90S
Deze Cupra Formentor vz e-hybrid is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Cupra Formentor vz e-hybrid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1699 kg |
| Massa ledig | 1599 kg |
| Toegestaande max. massa | 2120 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van JNB-90-S
De huidige eigenaar van JNB90S heeft deze Cupra sinds 25-04-2026 in bezit en heeft hem dus 2 weken geleden gekocht. De Formentor vz e-hybrid is voor het eerst op kenteken gezet op 29-04-2022 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Cupra sinds 30-12-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is JNB90S een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-04-2026 | Op deze datum is JNB90S voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-12-2025 | Op deze datum is JNB90S voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-04-2022 | Op deze datum is JNB90S voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Cupra fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van JNB90S
De huidige eigenaar van deze Cupra is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Formentor vz e-hybrid niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van JNB90S sinds 2022
Nieuw koste deze Formentor vz e-hybrid € 55726 inclusief 733 euro BPM. Gemiddeld verliest een Cupra zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 55726 |
| Bruto BPM | € 733 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat JNB90S nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Cupra voertuigen:
Reviews voor JNB90S
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Cupra Formentor vz e-hybrid. Heb jij ervaring met deze Cupra ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over JNB-90-S
Veel gestelde vragen over JNB-90-S
Deze Cupra is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Formentor vz e-hybrid:
Blader door alle tweedehands Cupra auto's
Ontdek andere Cupra voertuigen
Kenteken JNB90S maakt deel uit van de Cupra familie.
Cupra is een opkomend automerk dat zijn oorsprong vindt in Spanje, specifiek bij de Volkswagen Group. Oorspronkelijk begon Cupra als een performance-divisie van SEAT, maar heeft zich sinds 2018 zelfstandig gepositioneerd als een merk dat zich richt op sportieve en innovatieve voertuigen. Cupra staat bekend om zijn onderscheidende design, krachtige prestaties en de nadruk op duurzaamheid.