JJB11J - BMW I5 m60 xdrive uit 2025
Je bekijkt nu een BMW I5 m60 xdrive met kenteken JJB11J . Ook bekend wel bekend als JJB-11-J. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze I5 m60 xdrive deze. Dit voertuig is gebouwd in 2025 en heeft een apk tot 05-02-2029.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW I5 m60 xdrive
2025
05-02-2029
€ 114138
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW I5 m60 xdrive personenauto met kenteken JJB11J werd voor het eerst toegelaten op 05-02-2025 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2325 kg leeggewicht en een maximale massa van 2960 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-02-2029, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW I5 m60 xdrive wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 300 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | JJB11J, JJB-11-J |
| Merk | BMW |
| Model | I5 m60 xdrive |
| Bouwjaar | 2025 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie JJB11J
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW I5 m60 xdrive.
| Kilometerstand | 15637 km |
| Vraagprijs | € 86900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor JJB-11-J
Van deze BMW I5 m60 xdrive is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-02-2029 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor JJB11J
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW I5 m60 xdrive. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens JJB11J
Deze BMW I5 m60 xdrive is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW I5 m60 xdrive een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2425 kg |
| Massa ledig | 2325 kg |
| Toegestaande max. massa | 2960 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van JJB-11-J
De huidige eigenaar van JJB11J heeft deze BMW sinds 03-01-2026 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De I5 m60 xdrive is voor het eerst op kenteken gezet op 05-02-2025 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 03-01-2026 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is JJB11J een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 03-01-2026 | Op deze datum is JJB11J voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 03-01-2026 | Op deze datum is JJB11J voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-02-2025 | Op deze datum is JJB11J voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van JJB11J
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de I5 m60 xdrive niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van JJB11J sinds 2025
Nieuw koste deze I5 m60 xdrive € 114138 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 114138 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat JJB11J nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor JJB11J
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW I5 m60 xdrive. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over JJB-11-J
Veel gestelde vragen over JJB-11-J
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de I5 m60 xdrive:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken JJB11J maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, oftewel Bayerische Motoren Werke, is een iconisch Duits automerk dat zijn oorsprong vindt in 1916. Oorspronkelijk gestart als fabrikant van vliegtuigmotoren, heeft BMW zich door de jaren heen ontwikkeld tot een toonaangevende speler in de automotive sector. Het merk staat wereldwijd bekend om zijn technische innovaties, sportieve rijervaring en luxe voertuigen.