JFJ53J - Audi Q5 sb 220kw tfsi e uit 2025
Je bekijkt nu een Audi Q5 sb 220kw tfsi e met kenteken JFJ53J . Ook bekend wel bekend als JFJ-53-J. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Q5 sb 220kw tfsi e deze. Dit voertuig is gebouwd in 2025 en heeft een apk tot 12-09-2029.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi Q5 sb 220kw tfsi e
2025
12-09-2029
€ 83406
hatchback
Samenvatting
Deze Audi Q5 sb 220kw tfsi e personenauto met kenteken JFJ53J werd voor het eerst toegelaten op 12-09-2025 en is momenteel 0 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 2125 kg leeggewicht en een maximale massa van 2735 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-09-2029, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi Q5 sb 220kw tfsi e wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 282 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | JFJ53J, JFJ-53-J |
| Merk | Audi |
| Model | Q5 sb 220kw tfsi e |
| Bouwjaar | 2025 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie JFJ53J
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi Q5 sb 220kw tfsi e.
| Kilometerstand | 3000 km |
| Vraagprijs | € 79490 |
| Te koop sinds |
APK historie voor JFJ-53-J
Van deze Audi Q5 sb 220kw tfsi e is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-09-2029 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor JFJ53J
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Q5 sb 220kw tfsi e. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens JFJ53J
Deze Audi Q5 sb 220kw tfsi e is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Q5 sb 220kw tfsi e een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2225 kg |
| Massa ledig | 2125 kg |
| Toegestaande max. massa | 2735 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van JFJ-53-J
De huidige eigenaar van JFJ53J heeft deze Audi sinds 17-01-2026 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Q5 sb 220kw tfsi e is voor het eerst op kenteken gezet op 12-09-2025 en is dus 0 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 12-09-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is JFJ53J een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-01-2026 | Op deze datum is JFJ53J voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 12-09-2025 | Op deze datum is JFJ53J voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-09-2025 | Op deze datum is JFJ53J voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van JFJ53J
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Q5 sb 220kw tfsi e niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van JFJ53J sinds 2025
Nieuw koste deze Q5 sb 220kw tfsi e € 83406 inclusief 801 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 83406 |
| Bruto BPM | € 801 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat JFJ53J nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor JFJ53J
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi Q5 sb 220kw tfsi e. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over JFJ-53-J
Veel gestelde vragen over JFJ-53-J
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Q5 sb 220kw tfsi e:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken JFJ53J maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een toonaangevend Duits automerk dat bekend staat om zijn combinatie van innovatief design, geavanceerde technologie en hoge prestaties. Opgericht in 1909 door August Horch, heeft Audi zich door de jaren heen ontwikkeld tot een van de meest gerespecteerde automerken ter wereld. De naam Audi is afgeleid van het Latijnse woord voor 'horch', wat 'luister' betekent.