JDK71G - Cupra Leon sp e-hybrid150 uit 2022
Je bekijkt nu een Cupra Leon sp e-hybrid150 met kenteken JDK71G . Ook bekend wel bekend als JDK-71-G. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Leon sp e-hybrid150 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 14-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Cupra Leon sp e-hybrid150
2022
14-06-2026
€ 39364
stationwagen
Samenvatting
Deze Cupra Leon sp e-hybrid150 personenauto met kenteken JDK71G werd voor het eerst toegelaten op 14-06-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1582 kg leeggewicht en een maximale massa van 2070 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 14-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Cupra Leon sp e-hybrid150 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | JDK71G, JDK-71-G |
| Merk | Cupra |
| Model | Leon sp e-hybrid150 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie JDK71G
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Cupra Leon sp e-hybrid150.
| Kilometerstand | 31194 km |
| Vraagprijs | € 28400 |
| Te koop sinds |
APK historie voor JDK-71-G
Van deze Cupra Leon sp e-hybrid150 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 14-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor JDK71G
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Cupra Leon sp e-hybrid150. Ben je van plan om deze Cupra te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens JDK71G
Deze Cupra Leon sp e-hybrid150 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Cupra Leon sp e-hybrid150 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1682 kg |
| Massa ledig | 1582 kg |
| Toegestaande max. massa | 2070 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van JDK-71-G
De huidige eigenaar van JDK71G heeft deze Cupra sinds 20-11-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Leon sp e-hybrid150 is voor het eerst op kenteken gezet op 14-06-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Cupra sinds 20-11-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is JDK71G een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-11-2025 | Op deze datum is JDK71G voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 20-11-2025 | Op deze datum is JDK71G voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 14-06-2022 | Op deze datum is JDK71G voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Cupra fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van JDK71G
De huidige eigenaar van deze Cupra is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Leon sp e-hybrid150 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van JDK71G sinds 2022
Nieuw koste deze Leon sp e-hybrid150 € 39364 inclusief 648 euro BPM. Gemiddeld verliest een Cupra zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 39364 |
| Bruto BPM | € 648 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat JDK71G nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Cupra voertuigen:
Reviews voor JDK71G
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Cupra Leon sp e-hybrid150. Heb jij ervaring met deze Cupra ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over JDK-71-G
Veel gestelde vragen over JDK-71-G
Deze Cupra is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Leon sp e-hybrid150:
Blader door alle tweedehands Cupra auto's
Ontdek andere Cupra voertuigen
Kenteken JDK71G maakt deel uit van de Cupra familie.
Cupra is een opkomend automerk dat zijn oorsprong vindt in Spanje, specifiek bij de Volkswagen Group. Oorspronkelijk begon Cupra als een performance-divisie van SEAT, maar heeft zich sinds 2018 zelfstandig gepositioneerd als een merk dat zich richt op sportieve en innovatieve voertuigen. Cupra staat bekend om zijn onderscheidende design, krachtige prestaties en de nadruk op duurzaamheid.