JDH29T - Mini Cooper s uit 2022
Je bekijkt nu een Mini Cooper s met kenteken JDH29T . Ook bekend wel bekend als JDH-29-T. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Cooper s deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 21-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mini Cooper s
2022
21-06-2026
€ 45596
stationwagen
Samenvatting
Deze Mini Cooper s personenauto met kenteken JDH29T werd voor het eerst toegelaten op 21-06-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1255 kg leeggewicht en een maximale massa van 1775 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 21-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mini Cooper s wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 257 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie JDH29T
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mini Cooper s.
| Kilometerstand | 22374 km |
| Vraagprijs | € 34950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor JDH-29-T
Van deze Mini Cooper s is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 21-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor JDH29T
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mini Cooper s. Ben je van plan om deze Mini te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens JDH29T
Deze Mini Cooper s is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 178.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mini Cooper s een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1355 kg |
| Massa ledig | 1255 kg |
| Toegestaande max. massa | 1775 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 131 kW / 178 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 121 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van JDH-29-T
De huidige eigenaar van JDH29T heeft deze Mini sinds 25-10-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Cooper s is voor het eerst op kenteken gezet op 21-06-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mini sinds 25-10-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is JDH29T een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-10-2025 | Op deze datum is JDH29T voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 25-10-2025 | Op deze datum is JDH29T voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 21-06-2022 | Op deze datum is JDH29T voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mini fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van JDH29T
De huidige eigenaar van deze Mini is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Cooper s niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van JDH29T sinds 2022
Nieuw koste deze Cooper s € 45596 inclusief 4838 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mini zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 45596 |
| Bruto BPM | € 4838 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat JDH29T nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mini voertuigen:
Reviews voor JDH29T
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mini Cooper s. Heb jij ervaring met deze Mini ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over JDH-29-T
Veel gestelde vragen over JDH-29-T
Deze Mini is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cooper s:
Blader door alle tweedehands Mini auto's
Ontdek andere Mini voertuigen
Kenteken JDH29T maakt deel uit van de Mini familie.
Mini, een merk dat symbool staat voor Britse design en rijplezier, heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de jaren '60. Oorspronkelijk geïntroduceerd als een compacte auto die betaalbare mobiliteit bood in het naoorlogse Engeland, heeft het merk zich ontwikkeld tot een icoon in de autowereld. De eerste Mini, ontworpen door Sir Alec Issigonis, reageerde perfect op de behoeften van stadsbewoners, met zijn kleinere afmetingen en efficiënte brandstofverbruik.