J870ZD - Land rover Range rover evoque uit 2020
Je bekijkt de gegevens van kenteken J870ZD, ook geschreven als J-870-ZD. Deze Land rover Range rover evoque is gebouwd in 2020 en heeft een APK tot 31-07-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Land rover Range rover evoque
2020
31-07-2028
€ 71.091
stationwagen
Samenvatting
Deze Land rover Range rover evoque personenauto met kenteken J870ZD werd voor het eerst toegelaten op 24-11-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1498 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2122 kg leeggewicht en een maximale massa van 2660 kg. De APK van deze auto is geldig tot 31-07-2028. Deze Land rover Range rover evoque rijdt op elektriciteit.
Bijzonderheden van J-870-ZD
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
J-870-ZD vergeleken met andere Land rover Range rover evoque uit 2020
Met 42.832 km op de teller zit dit voertuig 36.594 km onder de mediaan voor een Land rover Range rover evoque uit 2020 van 79.426 km (64 advertenties).
De vraagprijs van € 39.950 zit dit voertuig € 5.000 boven de mediane vraagprijs van € 34.950 (64 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 15.040 km per jaar.
Wij hebben 264 exemplaren van de Land rover Range rover evoque uit 2020 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 41% van de Land rover Range rover evoque uit 2020 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | J870ZD, J-870-ZD |
|---|---|
| Merk | Land rover |
| Model | Range rover evoque |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie J870ZD
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Land rover Range rover evoque hebben gevonden, geplaatst op 19-07-2026.
| Kilometerstand | 42832 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 39950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-870-ZD
Bij deze Land rover Range rover evoque zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 31-07-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 25-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J870ZD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Land rover Range rover evoque. Ben je van plan om deze Land rover te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J870ZD
Deze Land rover Range rover evoque is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1498 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Land rover Range rover evoque een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2222 kg |
| Massa ledig | 2122 kg |
| Toegestaande max. massa | 2660 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1498 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-870-ZD
De huidige eigenaar van J870ZD heeft deze Land rover sinds 10-08-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De Range rover evoque is voor het eerst op kenteken gezet op 24-11-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Land rover sinds 24-11-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is J870ZD een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 10-08-2026 | Op deze datum is J870ZD voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-11-2020 | Op deze datum is J870ZD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-11-2020 | Op deze datum is J870ZD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Land rover fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J870ZD
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Land rover niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van J870ZD sinds 2020
Nieuw kostte deze Range rover evoque € 71.091 inclusief € 1.646 BPM. Gemiddeld verliest een Land rover zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 71.091 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.646 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 29.490
–
€ 39.945
op basis van 64 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat J870ZD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Land rover voertuigen:
Veel gestelde vragen over J-870-ZD
Deze Land rover is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Range rover evoque:
Bekijk ook deze Range rover evoque autos en soortgelijke Land rover modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Land rover auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Range rover evoque voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
N714XT
Land Rover Range EvoqueP300e AWD Autobiography | Voorstoelen verwarmd/gek
49445 km - € 47450
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
P211RH
Land Rover 2.0 P200 AWD R-Dynamic SE l Black Pack l Schuif-/kantel dak l Cruise control l Camera l 20"
157600 km - € 29950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
KPX49V
Land Rover Range EvoqueP270e AWD DYNAMIC SE -PANO.DAK|20"LM|BLACK PACK|CO
1500 km - € 63900
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
H251KF
Land Rover Range Evoque2.0 TD4 Euro6 Dynamic Automaat
118878 km - € 12950
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
KHV83K
Land Rover Range Rover Evoque1.5 P300e AWD R-Dynamic SE |LED|PANO|MERIDIAN|MEMO
72648 km - € 36950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
T974VL
Land Rover Range Rover Evoque2.0 P250 AWD R-Dynamic S 4x4 Bj 2020 Km 74.000 Vol
74124 km - € 34950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
70XXS9
Land Rover 2.0 Si 4WD Prestige | Panorama | Trekhaak | Leder | Xenon
126844 km - € 16995
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
H521RT
Land Rover 2.0 Si4 HSE Dynamic Black Pack / Adaptive Dynamics / Blind Spot Monitoring
116317 km - € 25950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
S520LX
Land Rover Range Rover Evoque1.5 P300e AWD R-Dynamic HSE Camera Stoelverwarming
168986 km - € 29950
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
KZB86H
Land Rover Range Rover Evoque1.5 P300e AWD R-Dynamic SE Aut. [ Panoramadak 360°
81852 km - € 30945
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
J198BK
Land Rover Range Rover Evoque2.0 P200 AWD S R-DYNAMIC | NAP! | DEALER.OND | PAN
48862 km - € 34950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
Z750RF
Land Rover 1.5 P300e AWD R-Dynamic | SOH 96%
103539 km - € 31940
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
NX005B
Land Rover Range Rover EvoqueRange Rover Evoque 2.0 TD4 HSE Dynamic
168903 km - € 15500
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
L635ZV
Land Rover Range Rover Evoque1.5 P300e AWD R-Dynamic SE [SCHUIFKANTELDAK, APPLE
113431 km - € 31440
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
TG366L
Land Rover Range Rover Evoque2.0 TD4 HSE Dynamic | Panorama | Camera | Parksens
215060 km - € 17999
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
JDR53K
Land Rover Range Rover Evoque2.0 P200 AWD R-Dynamic HSE Panoramadak, Carplay, A
98555 km - € 36900
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Land rover auto's
Ontdek andere Land rover voertuigen
Kenteken J870ZD maakt deel uit van de Land rover familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands exemplaar op de staat van de aandrijflijn en de elektronica. Controleer het onderhoudsverleden zorgvuldig, aangezien een complete historie van cruciaal belang is voor de betrouwbaarheid. Een grondige proefrit is noodzakelijk om schakel- en rijgedrag te beoordelen.
Kentekens in de buurt van J-870-ZD
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als J870ZD.
J726ZD (2008)
Meer over de Land rover Range rover evoque
Alle Land rover Range rover evoque kentekens Land rover Range rover evoque uit 2020 Land rover Range rover evoque modelinformatie