J822GD - Nissan Leaf 40kwh uit 2020
Je bekijkt nu een Nissan Leaf 40kwh met kenteken J822GD . Ook bekend wel bekend als J-822-GD. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Leaf 40kwh deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 01-10-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Nissan Leaf 40kwh
2020
01-10-2027
€ 38241
MPV
Samenvatting
Deze Nissan Leaf 40kwh personenauto met kenteken J822GD werd voor het eerst toegelaten op 27-07-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1480 kg leeggewicht en een maximale massa van 1995 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 01-10-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Nissan Leaf 40kwh wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | J822GD, J-822-GD |
| Merk | Nissan |
| Model | Leaf 40kwh |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie J822GD
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Nissan Leaf 40kwh.
| Kilometerstand | 64161 km |
| Vraagprijs | € 12445 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-822-GD
Van deze Nissan Leaf 40kwh is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-10-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J822GD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Nissan Leaf 40kwh. Ben je van plan om deze Nissan te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J822GD
Deze Nissan Leaf 40kwh is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Nissan Leaf 40kwh een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1580 kg |
| Massa ledig | 1480 kg |
| Toegestaande max. massa | 1995 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 66 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-822-GD
De huidige eigenaar van J822GD heeft deze Nissan sinds 03-10-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Leaf 40kwh is voor het eerst op kenteken gezet op 27-07-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Nissan sinds 27-07-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is J822GD een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 03-10-2025 | Op deze datum is J822GD voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-07-2020 | Op deze datum is J822GD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-07-2020 | Op deze datum is J822GD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Nissan fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J822GD
De huidige eigenaar van deze Nissan is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Leaf 40kwh niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van J822GD sinds 2020
Nieuw koste deze Leaf 40kwh € 38241 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Nissan zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 38241 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat J822GD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Nissan voertuigen:
Reviews voor J822GD
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Nissan Leaf 40kwh. Heb jij ervaring met deze Nissan ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over J-822-GD
Veel gestelde vragen over J-822-GD
Deze Nissan is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Leaf 40kwh:
Blader door alle tweedehands Nissan auto's
Ontdek andere Nissan voertuigen
Kenteken J822GD maakt deel uit van de Nissan familie.
Nissan is een van de toonaangevende automerken ter wereld en heeft een sterke aanwezigheid in de auto-industrie sinds de oprichting in 1933. Het merk, dat zijn oorsprong vindt in Japan, heeft een rijke geschiedenis van innovatie en technologische vooruitgang. Nissan begon oorspronkelijk als een fabrikant van diverse voertuigen, maar heeft zich in de loop der jaren gepositioneerd als een pionier op het gebied van duurzame mobiliteit.