J791TJ - Mercedes-Benz A 180 uit 2020
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz A 180 met kenteken J791TJ . Ook bekend wel bekend als J-791-TJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A 180 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 02-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz A 180
2020
02-09-2026
€ 37662
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz A 180 personenauto met kenteken J791TJ werd voor het eerst toegelaten op 03-11-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1332 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1265 kg leeggewicht en een maximale massa van 1880 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 02-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz A 180 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 273 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | J791TJ, J-791-TJ |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A 180 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie J791TJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz A 180.
| Kilometerstand | 58280 km |
| Vraagprijs | € 26950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-791-TJ
Van deze Mercedes-Benz A 180 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 02-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J791TJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz A 180. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J791TJ
Deze Mercedes-Benz A 180 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1332 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 136.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz A 180 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1365 kg |
| Massa ledig | 1265 kg |
| Toegestaande max. massa | 1880 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Cilinderinhoud | 1332 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,8 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,4 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 121 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-791-TJ
De huidige eigenaar van J791TJ heeft deze Mercedes-Benz sinds 16-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De A 180 is voor het eerst op kenteken gezet op 03-11-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 03-11-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is J791TJ een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-08-2025 | Op deze datum is J791TJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 03-11-2020 | Op deze datum is J791TJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-11-2020 | Op deze datum is J791TJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J791TJ
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A 180 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van J791TJ sinds 2020
Nieuw koste deze A 180 € 37662 inclusief 4666 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 37662 |
| Bruto BPM | € 4666 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat J791TJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor J791TJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz A 180. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over J-791-TJ
Veel gestelde vragen over J-791-TJ
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A 180:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken J791TJ maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz is een van de meeste iconische merken in de autowereld, bekend om zijn luxe voertuigen, innovatieve technologieën en robuuste prestaties. Het merk heeft zijn oorsprong in het Duitse Stuttgart, waar in 1886 de eerste auto door Karl Benz werd gepresenteerd. Sindsdien heeft Mercedes-Benz zich ontwikkeld tot synoniem voor kwaliteit en luxe in de autobezitervaring.