J285KJ - Land rover Range rover sport uit 2020
Je bekijkt nu een Land rover Range rover sport met kenteken J285KJ . Ook bekend wel bekend als J-285-KJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Range rover sport deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 25-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Land rover Range rover sport
2020
25-08-2026
€ 107829
stationwagen
Samenvatting
Deze Land rover Range rover sport personenauto met kenteken J285KJ werd voor het eerst toegelaten op 25-08-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1997 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2515 kg leeggewicht en een maximale massa van 3200 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Land rover Range rover sport wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 292 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | J285KJ, J-285-KJ |
| Merk | Land rover |
| Model | Range rover sport |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie J285KJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Land rover Range rover sport.
| Kilometerstand | 94492 km |
| Vraagprijs | € 48950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-285-KJ
Van deze Land rover Range rover sport is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J285KJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Land rover Range rover sport. Ben je van plan om deze Land rover te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J285KJ
Deze Land rover Range rover sport is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1997 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Land rover Range rover sport een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2615 kg |
| Massa ledig | 2515 kg |
| Toegestaande max. massa | 3200 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1997 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-285-KJ
De huidige eigenaar van J285KJ heeft deze Land rover sinds 22-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Range rover sport is voor het eerst op kenteken gezet op 25-08-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Land rover sinds 25-08-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is J285KJ een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-08-2025 | Op deze datum is J285KJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 25-08-2020 | Op deze datum is J285KJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 25-08-2020 | Op deze datum is J285KJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Land rover fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J285KJ
De huidige eigenaar van deze Land rover is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Range rover sport niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van J285KJ sinds 2020
Nieuw koste deze Range rover sport € 107829 inclusief 7551 euro BPM. Gemiddeld verliest een Land rover zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 107829 |
| Bruto BPM | € 7551 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat J285KJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Land rover voertuigen:
Reviews voor J285KJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Land rover Range rover sport. Heb jij ervaring met deze Land rover ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over J-285-KJ
Veel gestelde vragen over J-285-KJ
Deze Land rover is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Range rover sport:
Blader door alle tweedehands Land rover auto's
Ontdek andere Land rover voertuigen
Kenteken J285KJ maakt deel uit van de Land rover familie.
Land Rover is een iconisch automerk dat zijn oorsprong vindt in het Verenigd Koninkrijk. Sinds de lancering van het eerste model in 1948 heeft het merk zich gepositioneerd als specialist in vierwielaandrijving voertuigen. Land Rover staat vooral bekend om zijn robuuste en veelzijdige terreinwagens, die zowel geschikt zijn voor off-road avonturen als het stedelijke leven.