J239VP - Peugeot 2008 uit 2016
Je bekijkt nu een Peugeot 2008 met kenteken J239VP . Ook bekend wel bekend als J-239-VP. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 2008 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 18-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 2008
2016
18-06-2026
€ 23379
stationwagen
Samenvatting
Deze Peugeot 2008 personenauto met kenteken J239VP werd voor het eerst toegelaten op 28-09-2016 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1065 kg leeggewicht en een maximale massa van 1655 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 18-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 2008 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 254 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie J239VP
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 2008.
| Kilometerstand | 134731 km |
| Vraagprijs | € 7499 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-239-VP
Van deze Peugeot 2008 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 18-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 11-09-2023 |
Vervangen onderdelen: Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed Mistlicht voor onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J239VP
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 2008. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J239VP
Deze Peugeot 2008 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 110.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 2008 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1165 kg |
| Massa ledig | 1065 kg |
| Toegestaande max. massa | 1655 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,3 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,9 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 103 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-239-VP
De huidige eigenaar van J239VP heeft deze Peugeot sinds 20-06-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De 2008 is voor het eerst op kenteken gezet op 28-09-2016 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 20-11-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is J239VP een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-06-2025 | Op deze datum is J239VP voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 20-11-2020 | Op deze datum is J239VP voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-09-2016 | Op deze datum is J239VP voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J239VP
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 2008 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van J239VP sinds 2016
Nieuw koste deze 2008 € 23379 inclusief 1069 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 23379 |
| Bruto BPM | € 1069 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat J239VP nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor J239VP
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 2008. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over J-239-VP
Veel gestelde vragen over J-239-VP
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 2008:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken J239VP maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een Frans automerk met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810. Oorspronkelijk begon het als een fabrikant van gereedschappen en later fietsen. Pas in 1889 werd de eerste auto, de Peugeot Type 2, geproduceerd. Sindsdien heeft het merk zich ontwikkeld tot een van de bekendste en meest gerespecteerde automerken in Europa en daarbuiten.