J229FZ - Volkswagen Golf uit 2015
Je bekijkt nu een Volkswagen Golf met kenteken J229FZ . Ook bekend wel bekend als J-229-FZ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Golf deze. Dit voertuig is gebouwd in 2015 en heeft een apk tot 13-05-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Golf
2015
13-05-2026
€ 24342
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf personenauto met kenteken J229FZ werd voor het eerst toegelaten op 22-10-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1197 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1129 kg leeggewicht en een maximale massa van 1720 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 13-05-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Golf wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 262 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | J229FZ, J-229-FZ |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Bouwjaar | 2015 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie J229FZ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Golf.
| Kilometerstand | 146259 km |
| Vraagprijs | € 9745 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-229-FZ
Van deze Volkswagen Golf is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 13-05-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 18-04-2024 |
Vervangen onderdelen: Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J229FZ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J229FZ
Deze Volkswagen Golf is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1197 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 85.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1229 kg |
| Massa ledig | 1129 kg |
| Toegestaande max. massa | 1720 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
| Cilinderinhoud | 1197 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 71 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 115 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-229-FZ
De huidige eigenaar van J229FZ heeft deze Volkswagen sinds 30-07-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Golf is voor het eerst op kenteken gezet op 22-10-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 28-07-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is J229FZ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 30-07-2025 | Op deze datum is J229FZ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-07-2020 | Op deze datum is J229FZ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 22-10-2015 | Op deze datum is J229FZ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J229FZ
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Golf niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van J229FZ sinds 2015
Nieuw koste deze Golf € 24342 inclusief 707 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 24342 |
| Bruto BPM | € 707 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat J229FZ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor J229FZ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Golf. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over J-229-FZ
Veel gestelde vragen over J-229-FZ
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken J229FZ maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.