J229BL - Volkswagen Tiguan uit 2020
Je bekijkt nu een Volkswagen Tiguan met kenteken J229BL . Ook bekend wel bekend als J-229-BL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Tiguan deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 20-11-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Tiguan
2020
20-11-2027
€ 58579
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Tiguan personenauto met kenteken J229BL werd voor het eerst toegelaten op 23-07-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1580 kg leeggewicht en een maximale massa van 2230 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-11-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Tiguan wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | J229BL, J-229-BL |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie J229BL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Tiguan.
| Kilometerstand | 68355 km |
| Vraagprijs | € 35849 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-229-BL
Van deze Volkswagen Tiguan is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-11-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J229BL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Tiguan. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J229BL
Deze Volkswagen Tiguan is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 190.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Tiguan een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1680 kg |
| Massa ledig | 1580 kg |
| Toegestaande max. massa | 2230 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,4 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,4 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 161 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-229-BL
De huidige eigenaar van J229BL heeft deze Volkswagen sinds 25-11-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Tiguan is voor het eerst op kenteken gezet op 23-07-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 23-07-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is J229BL een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-11-2025 | Op deze datum is J229BL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-07-2020 | Op deze datum is J229BL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-07-2020 | Op deze datum is J229BL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J229BL
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Tiguan niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van J229BL sinds 2020
Nieuw koste deze Tiguan € 58579 inclusief 15545 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 58579 |
| Bruto BPM | € 15545 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat J229BL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor J229BL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Tiguan. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over J-229-BL
Veel gestelde vragen over J-229-BL
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Tiguan:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken J229BL maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk begon met het iconische model "Volkswagen Beetle", dat oorspronkelijk is ontworpen als een betaalbare auto voor de massa. Deze eenvoudige maar onverwoestbare auto heeft een belangrijke rol gespeeld in de geschiedenis van de autobezit en symboliseert de opkomst van de moderne auto-industrie.