J123HT - Opel Crossland x uit 2020
Je bekijkt nu een Opel Crossland x met kenteken J123HT . Ook bekend wel bekend als J-123-HT. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Crossland x deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 26-02-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Crossland x
2020
26-02-2028
€ 23585
MPV
Samenvatting
Deze Opel Crossland x personenauto met kenteken J123HT werd voor het eerst toegelaten op 11-08-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1154 kg leeggewicht en een maximale massa van 1795 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-02-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Crossland x wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AM emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 260 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | J123HT, J-123-HT |
| Merk | Opel |
| Model | Crossland x |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie J123HT
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Crossland x.
| Kilometerstand | 57987 km |
| Vraagprijs | € 13650 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-123-HT
Van deze Opel Crossland x is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-02-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J123HT
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Crossland x. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J123HT
Deze Opel Crossland x is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 110.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Crossland x een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1254 kg |
| Massa ledig | 1154 kg |
| Toegestaande max. massa | 1795 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,8 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±21 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 109 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AM |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-123-HT
De huidige eigenaar van J123HT heeft deze Opel sinds 06-03-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De Crossland x is voor het eerst op kenteken gezet op 11-08-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 11-08-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is J123HT een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-03-2026 | Op deze datum is J123HT voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 11-08-2020 | Op deze datum is J123HT voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-08-2020 | Op deze datum is J123HT voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J123HT
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Crossland x niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van J123HT sinds 2020
Nieuw koste deze Crossland x € 23585 inclusief 4666 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 23585 |
| Bruto BPM | € 4666 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat J123HT nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor J123HT
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Crossland x. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over J-123-HT
Veel gestelde vragen over J-123-HT
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Crossland x:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken J123HT maakt deel uit van de Opel familie.
Opel, opgericht in 1862, is een Duits automerk dat al meer dan een eeuw bekend staat om zijn betrouwbare voertuigen. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de productie van naaimachines en later de ontwikkeling van fiets- en automobieltechnologie. In de loop der jaren heeft Opel zich gepositioneerd als een veelzijdige autofabrikant die een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van kleine stadsauto's tot ruime gezinswagens en sportieve modellen.