J088KH - Volkswagen T-cross uit 2020
Je bekijkt nu een Volkswagen T-cross met kenteken J088KH . Ook bekend wel bekend als J-088-KH. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze T-cross deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 29-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen T-cross
2020
29-08-2026
€ 26077
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen T-cross personenauto met kenteken J088KH werd voor het eerst toegelaten op 29-08-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.9 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1145 kg leeggewicht en een maximale massa van 1720 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 29-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen T-cross wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 255 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | J088KH, J-088-KH |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-cross |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie J088KH
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen T-cross.
| Kilometerstand | 37685 km |
| Vraagprijs | € 19940 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-088-KH
Van deze Volkswagen T-cross is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 29-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J088KH
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen T-cross. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J088KH
Deze Volkswagen T-cross is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 95.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen T-cross een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1245 kg |
| Massa ledig | 1145 kg |
| Toegestaande max. massa | 1720 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,9 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,4 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 70 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3800 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 112 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-088-KH
De huidige eigenaar van J088KH heeft deze Volkswagen sinds 09-03-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De T-cross is voor het eerst op kenteken gezet op 29-08-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 29-08-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is J088KH een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 09-03-2026 | Op deze datum is J088KH voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-08-2020 | Op deze datum is J088KH voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-08-2020 | Op deze datum is J088KH voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J088KH
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de T-cross niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van J088KH sinds 2020
Nieuw koste deze T-cross € 26077 inclusief 3922 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 26077 |
| Bruto BPM | € 3922 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat J088KH nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor J088KH
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen T-cross. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over J-088-KH
Veel gestelde vragen over J-088-KH
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de T-cross:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken J088KH maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.