J073SJ - Opel Cascada uit 2013
Je bekijkt nu een Opel Cascada met kenteken J073SJ . Ook bekend wel bekend als J-073-SJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Cascada deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 05-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Cascada
2013
05-06-2026
€ 35134
cabriolet
Samenvatting
Deze Opel Cascada personenauto met kenteken J073SJ werd voor het eerst toegelaten op 15-07-2013 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1362 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.5 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De cabriolet uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1601 kg leeggewicht en een maximale massa van 2105 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Cascada wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie J073SJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Cascada.
| Kilometerstand | 97750 km |
| Vraagprijs | € 11999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-073-SJ
Van deze Opel Cascada is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 21-08-2023 |
Vervangen onderdelen: Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J073SJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Cascada. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J073SJ
Deze Opel Cascada is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1362 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 119.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Cascada een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1701 kg |
| Massa ledig | 1601 kg |
| Toegestaande max. massa | 2105 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Cilinderinhoud | 1362 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,4 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,5 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3675 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 153 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*459/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-073-SJ
De huidige eigenaar van J073SJ heeft deze Opel sinds 05-06-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De Cascada is voor het eerst op kenteken gezet op 15-07-2013 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 25-10-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is J073SJ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 05-06-2025 | Op deze datum is J073SJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 25-10-2021 | Op deze datum is J073SJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 15-07-2013 | Op deze datum is J073SJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J073SJ
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Cascada niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van J073SJ sinds 2013
Nieuw koste deze Cascada € 35134 inclusief 7412 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 35134 |
| Bruto BPM | € 7412 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat J073SJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor J073SJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Cascada. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over J-073-SJ
Veel gestelde vragen over J-073-SJ
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cascada:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken J073SJ maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.