HZL81V - Cupra Leon e-hybrid180 uit 2021
Je bekijkt nu een Cupra Leon e-hybrid180 met kenteken HZL81V . Ook bekend wel bekend als HZL-81-V. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Leon e-hybrid180 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 25-08-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Cupra Leon e-hybrid180
2021
25-08-2027
€ 40405
stationwagen
Samenvatting
Deze Cupra Leon e-hybrid180 personenauto met kenteken HZL81V werd voor het eerst toegelaten op 03-06-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1571 kg leeggewicht en een maximale massa van 2070 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-08-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Cupra Leon e-hybrid180 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HZL81V, HZL-81-V |
| Merk | Cupra |
| Model | Leon e-hybrid180 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie HZL81V
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Cupra Leon e-hybrid180.
| Kilometerstand | 77545 km |
| Vraagprijs | € 23895 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HZL-81-V
Van deze Cupra Leon e-hybrid180 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-08-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HZL81V
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Cupra Leon e-hybrid180. Ben je van plan om deze Cupra te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HZL81V
Deze Cupra Leon e-hybrid180 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Cupra Leon e-hybrid180 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1671 kg |
| Massa ledig | 1571 kg |
| Toegestaande max. massa | 2070 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HZL-81-V
De huidige eigenaar van HZL81V heeft deze Cupra sinds 06-09-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Leon e-hybrid180 is voor het eerst op kenteken gezet op 03-06-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Cupra sinds 06-09-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HZL81V een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-09-2025 | Op deze datum is HZL81V voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 06-09-2025 | Op deze datum is HZL81V voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-06-2021 | Op deze datum is HZL81V voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Cupra fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HZL81V
De huidige eigenaar van deze Cupra is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Leon e-hybrid180 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HZL81V sinds 2021
Nieuw koste deze Leon e-hybrid180 € 40405 inclusief 720 euro BPM. Gemiddeld verliest een Cupra zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40405 |
| Bruto BPM | € 720 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HZL81V nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Cupra voertuigen:
Reviews voor HZL81V
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Cupra Leon e-hybrid180. Heb jij ervaring met deze Cupra ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HZL-81-V
Veel gestelde vragen over HZL-81-V
Deze Cupra is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Leon e-hybrid180:
Blader door alle tweedehands Cupra auto's
Ontdek andere Cupra voertuigen
Kenteken HZL81V maakt deel uit van de Cupra familie.
Cupra is een opkomend automerk dat zijn oorsprong vindt in Spanje, specifiek bij de Volkswagen Group. Oorspronkelijk begon Cupra als een performance-divisie van SEAT, maar heeft zich sinds 2018 zelfstandig gepositioneerd als een merk dat zich richt op sportieve en innovatieve voertuigen. Cupra staat bekend om zijn onderscheidende design, krachtige prestaties en de nadruk op duurzaamheid.