HZG21F - Ford Focus uit 2021
Je bekijkt nu een Ford Focus met kenteken HZG21F . Ook bekend wel bekend als HZG-21-F. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Focus deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 20-08-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford Focus
2021
20-08-2027
€ 33700
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Focus personenauto met kenteken HZG21F werd voor het eerst toegelaten op 10-06-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1244 kg leeggewicht en een maximale massa van 1890 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-08-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford Focus wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HZG21F
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford Focus.
| Kilometerstand | 99430 km |
| Vraagprijs | € 17645 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HZG-21-F
Van deze Ford Focus is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-08-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HZG21F
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Focus. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HZG21F
Deze Ford Focus is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 124.98 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Focus een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1344 kg |
| Massa ledig | 1244 kg |
| Toegestaande max. massa | 1890 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 71 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HZG-21-F
De huidige eigenaar van HZG21F heeft deze Ford sinds 22-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Focus is voor het eerst op kenteken gezet op 10-06-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 22-08-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HZG21F een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-08-2025 | Op deze datum is HZG21F voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 22-08-2025 | Op deze datum is HZG21F voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 10-06-2021 | Op deze datum is HZG21F voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HZG21F
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Focus niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HZG21F sinds 2021
Nieuw koste deze Focus € 33700 inclusief 2889 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 33700 |
| Bruto BPM | € 2889 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HZG21F nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor HZG21F
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford Focus. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HZG-21-F
Veel gestelde vragen over HZG-21-F
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Focus:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken HZG21F maakt deel uit van de Ford familie.
Ford, opgericht in 1903 door Henry Ford, is een van de oudste en meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die diep verweven is met de ontwikkeling van de auto-industrie en innovatieve productietechnieken. Ford introduceerde in 1913 de productie van de lopende band, wat de efficiëntie van autoproductie drastisch verhoogde en de prijzen verlaagde, waardoor auto's toegankelijker werden voor het grote publiek.