HZ477S - Peugeot 107 uit 2011
Je bekijkt nu een Peugeot 107 met kenteken HZ477S . Ook bekend wel bekend als HZ-477-S. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 107 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 02-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 107
2011
02-02-2027
€ 9450
hatchback
Samenvatting
Deze Peugeot 107 personenauto met kenteken HZ477S werd voor het eerst toegelaten op 02-05-2011 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 780 kg leeggewicht en een maximale massa van 1190 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 02-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 107 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 234 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HZ477S
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 107.
| Kilometerstand | 108403 km |
| Vraagprijs | € 3450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HZ-477-S
Van deze Peugeot 107 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 02-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 18-12-2024 |
Vervangen onderdelen: Schijf-, trommelrem loopt niet vrij Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HZ477S
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 107. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HZ477S
Deze Peugeot 107 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 68.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 107 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 880 kg |
| Massa ledig | 780 kg |
| Toegestaande max. massa | 1190 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 50 kW / 68 pk |
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,0 l/100km ( ±25 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 103 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HZ-477-S
De huidige eigenaar van HZ477S heeft deze Peugeot sinds 20-03-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De 107 is voor het eerst op kenteken gezet op 02-05-2011 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 23-03-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HZ477S een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-03-2025 | Op deze datum is HZ477S voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-03-2016 | Op deze datum is HZ477S voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 02-05-2011 | Op deze datum is HZ477S voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HZ477S
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 107 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HZ477S sinds 2011
Nieuw koste deze 107 € 9450 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 9450 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HZ477S nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor HZ477S
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 107. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HZ-477-S
Veel gestelde vragen over HZ-477-S
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 107:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken HZ477S maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een van de oudste autobouwers ter wereld en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810, toen het bedrijf begon als een producent van staalproducten. De transitie naar de autobouw vond plaats in 1889 met de introductie van de Peugeot Type 2, een van de eerste motorvoertuigen ter wereld. Sindsdien heeft Peugeot zich ontwikkeld tot een iconisch merk dat bekend staat om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologieën.