HXR96L - Volkswagen T-cross uit 2020
Je bekijkt nu een Volkswagen T-cross met kenteken HXR96L . Ook bekend wel bekend als HXR-96-L. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze T-cross deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 25-07-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen T-cross
2020
25-07-2027
€ 34298
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen T-cross personenauto met kenteken HXR96L werd voor het eerst toegelaten op 12-03-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1175 kg leeggewicht en een maximale massa van 1760 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-07-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen T-cross wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 255 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HXR96L, HXR-96-L |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-cross |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie HXR96L
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen T-cross.
| Kilometerstand | 64140 km |
| Vraagprijs | € 24749 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HXR-96-L
Van deze Volkswagen T-cross is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HXR96L
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen T-cross. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HXR96L
Deze Volkswagen T-cross is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 115.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen T-cross een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1275 kg |
| Massa ledig | 1175 kg |
| Toegestaande max. massa | 1760 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3800 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 113 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HXR-96-L
De huidige eigenaar van HXR96L heeft deze Volkswagen sinds 14-11-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De T-cross is voor het eerst op kenteken gezet op 12-03-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 17-07-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HXR96L een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 14-11-2025 | Op deze datum is HXR96L voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 17-07-2025 | Op deze datum is HXR96L voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-03-2020 | Op deze datum is HXR96L voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HXR96L
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de T-cross niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HXR96L sinds 2020
Nieuw koste deze T-cross € 34298 inclusief 2356 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 34298 |
| Bruto BPM | € 2356 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HXR96L nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor HXR96L
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen T-cross. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HXR-96-L
Veel gestelde vragen over HXR-96-L
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de T-cross:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken HXR96L maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk begon met het iconische model "Volkswagen Beetle", dat oorspronkelijk is ontworpen als een betaalbare auto voor de massa. Deze eenvoudige maar onverwoestbare auto heeft een belangrijke rol gespeeld in de geschiedenis van de autobezit en symboliseert de opkomst van de moderne auto-industrie.