HXP09B - Volkswagen Tiguan uit 2024
Je bekijkt nu een Volkswagen Tiguan met kenteken HXP09B . Ook bekend wel bekend als HXP-09-B. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Tiguan deze. Dit voertuig is gebouwd in 2024 en heeft een apk tot 11-09-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Tiguan
2024
11-09-2028
€ 54986
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Tiguan personenauto met kenteken HXP09B werd voor het eerst toegelaten op 11-09-2024 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1498 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1516 kg leeggewicht en een maximale massa van 2120 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-09-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Tiguan wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HXP09B, HXP-09-B |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Bouwjaar | 2024 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie HXP09B
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Tiguan.
| Kilometerstand | 16797 km |
| Vraagprijs | € 48880 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HXP-09-B
Van deze Volkswagen Tiguan is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-09-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HXP09B
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Tiguan. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HXP09B
Deze Volkswagen Tiguan is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1498 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Tiguan een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1616 kg |
| Massa ledig | 1516 kg |
| Toegestaande max. massa | 2120 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1498 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HXP-09-B
De huidige eigenaar van HXP09B heeft deze Volkswagen sinds 28-11-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Tiguan is voor het eerst op kenteken gezet op 11-09-2024 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 17-07-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HXP09B een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 28-11-2025 | Op deze datum is HXP09B voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 17-07-2025 | Op deze datum is HXP09B voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-09-2024 | Op deze datum is HXP09B voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HXP09B
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Tiguan niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HXP09B sinds 2024
Nieuw koste deze Tiguan € 54986 inclusief 6814 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 54986 |
| Bruto BPM | € 6814 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HXP09B nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor HXP09B
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Tiguan. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HXP-09-B
Veel gestelde vragen over HXP-09-B
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Tiguan:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken HXP09B maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.