HX101R - Volkswagen Up! uit 2016
Je bekijkt nu een Volkswagen Up! met kenteken HX101R . Ook bekend wel bekend als HX-101-R. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Up! deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 01-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Up!
2016
01-03-2027
€ 12091
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Up! personenauto met kenteken HX101R werd voor het eerst toegelaten op 29-01-2016 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 840 kg leeggewicht en een maximale massa van 1290 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 01-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Up! wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 241 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HX101R, HX-101-R |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Up! |
| Bouwjaar | 2016 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie HX101R
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Up!.
| Kilometerstand | 133000 km |
| Vraagprijs | € 5700 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HX-101-R
Van deze Volkswagen Up! is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 28-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 22-02-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HX101R
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Up!. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HX101R
Deze Volkswagen Up! is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 59.84 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Up! een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 940 kg |
| Massa ledig | 840 kg |
| Toegestaande max. massa | 1290 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,0 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,6 l/100km ( ±28 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 95 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HX-101-R
De huidige eigenaar van HX101R heeft deze Volkswagen sinds 12-07-2023 in bezit en heeft hem dus 2 jaar geleden gekocht. De Up! is voor het eerst op kenteken gezet op 29-01-2016 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 29-01-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HX101R een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-07-2023 | Op deze datum is HX101R voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-01-2016 | Op deze datum is HX101R voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-01-2016 | Op deze datum is HX101R voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HX101R
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Up! niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HX101R sinds 2016
Nieuw koste deze Up! € 12091 inclusief 1564 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 12091 |
| Bruto BPM | € 1564 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HX101R nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor HX101R
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Up!. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HX-101-R
Veel gestelde vragen over HX-101-R
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Up!:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken HX101R maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.