HVS93B - Ford Focus uit 2013
Je bekijkt nu een Ford Focus met kenteken HVS93B . Ook bekend wel bekend als HVS-93-B. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Focus deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 31-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford Focus
2013
31-10-2026
€ 28825
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Focus personenauto met kenteken HVS93B werd voor het eerst toegelaten op 23-08-2013 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1596 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in rood . Met een 1233 kg leeggewicht en een maximale massa van 1900 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 31-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford Focus wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 265 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HVS93B
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford Focus.
| Kilometerstand | 120148 km |
| Vraagprijs | € 9450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HVS-93-B
Van deze Ford Focus is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 31-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HVS93B
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Focus. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HVS93B
Deze Ford Focus is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1596 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 149.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Focus een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1333 kg |
| Massa ledig | 1233 kg |
| Toegestaande max. massa | 1900 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Cilinderinhoud | 1596 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 137 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HVS-93-B
De huidige eigenaar van HVS93B heeft deze Ford sinds 24-01-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De Focus is voor het eerst op kenteken gezet op 23-08-2013 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 24-01-2026 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HVS93B een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 24-01-2026 | Op deze datum is HVS93B voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-01-2026 | Op deze datum is HVS93B voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-08-2013 | Op deze datum is HVS93B voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HVS93B
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Focus niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HVS93B sinds 2013
Nieuw koste deze Focus € 28825 inclusief 30 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 28825 |
| Bruto BPM | € 30 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HVS93B nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor HVS93B
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford Focus. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HVS-93-B
Veel gestelde vragen over HVS-93-B
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Focus:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken HVS93B maakt deel uit van de Ford familie.
Ford is een van de oudste en meest gerenommeerde automerken ter wereld, opgericht in 1903 door Henry Ford. Het Amerikaanse merk heeft een rijke geschiedenis die nauw verweven is met de ontwikkelingen in de auto-industrie. Ford is vooral bekend om zijn innovatieve benadering van autoproductie, waaronder de introductie van de lopende band, wat een revolutie teweegbracht in de manier waarop voertuigen werden vervaardigd. Dit leidde tot een grotere efficiëntie en een lagere prijs voor consumenten.