HVJ08F - Citroën C5 aircross uit 2021
Je bekijkt de gegevens van kenteken HVJ08F, ook geschreven als HVJ-08-F. Deze Citroën C5 aircross is gebouwd in 2021 en heeft een APK tot 20-10-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Citroën C5 aircross
2021
20-10-2027
€ 40.410
MPV
Samenvatting
Deze Citroën C5 aircross personenauto met kenteken HVJ08F werd voor het eerst toegelaten op 30-04-2021 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1745 kg leeggewicht en een maximale massa van 2300 kg. De APK van deze auto is geldig tot 20-10-2027. Deze Citroën C5 aircross rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienorm .
Bijzonderheden van HVJ-08-F
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim 4 jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
HVJ-08-F vergeleken met andere Citroën C5 aircross uit 2021
Met 93.880 km op de teller zit dit voertuig 17.063 km boven de mediaan voor een Citroën C5 aircross uit 2021 van 76.817 km (84 advertenties).
De vraagprijs van € 21.445 zit dit voertuig rond de mediane vraagprijs van € 20.940 (84 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 16.783 km per jaar.
Wij hebben 223 exemplaren van de Citroën C5 aircross uit 2021 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 24% van de Citroën C5 aircross uit 2021 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | HVJ08F, HVJ-08-F |
|---|---|
| Merk | Citroën |
| Model | C5 aircross |
| Bouwjaar | 2021 |
| Vorm | MPV |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie HVJ08F
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Citroën C5 aircross hebben gevonden, geplaatst op 02-09-2025.
| Kilometerstand | 93880 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 21445 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HVJ-08-F
Van deze Citroën C5 aircross zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 20-10-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HVJ08F
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Citroën C5 aircross. Ben je van plan om deze Citroën te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HVJ08F
Deze Citroën C5 aircross is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 181 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Citroën C5 aircross een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig | 1745 kg |
| Toegestaande max. massa | 2300 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 133 kW / 181 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 65 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
1850 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HVJ-08-F
De huidige eigenaar van HVJ08F heeft deze Citroën sinds 17-12-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De C5 aircross is voor het eerst op kenteken gezet op 30-04-2021 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Citroën sinds 01-07-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HVJ08F een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-12-2025 | Op deze datum is HVJ08F voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 01-07-2025 | Op deze datum is HVJ08F voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-04-2021 | Op deze datum is HVJ08F voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Citroën fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HVJ08F
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Citroën niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van HVJ08F sinds 2021
Nieuw kostte deze C5 aircross € 40.410 inclusief € 729 BPM. Gemiddeld verliest een Citroën zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40.410 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 729 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 16.900
–
€ 24.995
op basis van 84 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat HVJ08F nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Citroën voertuigen:
Veel gestelde vragen over HVJ-08-F
Deze Citroën is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C5 aircross:
Bekijk ook deze C5 aircross autos en soortgelijke Citroën modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Citroën auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke C5 aircross voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
KRV73Z
Citroën 1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine | Automaat | Leder | 360* camera | Elek. stoelen | Elek. achterklep | Navi | Adaptieve cruise | Clima |
62204 km - € 20900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
ZT181R
Citroën 1.2 PureTech Business | Carplay | Camera | Riem vervangen
135932 km - € 11950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
L767SG
Citroën 1.6 Plug-in Hybrid NL 225pk Shine Luxe
104760 km - € 17500
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
N457HD
Citroën Shine Pack 1.6 HYbrid PHEV 225pk e-EAT8 | TREKHAAK | SCHUIF/KANTELDAK | ADAPTIVE CRUISE | STOELVERW. | HANDSFREE A.KLEP | ANDROID AUTO / APPLE CARPLAY | NAVI | ELEKTR. STOEL |
89585 km - € 21940
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
J490LN
Citroën 1.6 PureTech Shine / 180pk / Vol!
114956 km - € 16750
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
KBD20T
Citroen C5 Aircross1.6 Plug-in Hybrid 225 Feel
37727 km - € 24750
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
J638TF
Citroen C5 AircrossBWJ 2019 | 1.2T 131PK Feel | TREKHAAK | LEDER | CA
108863 km - € 13444
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
JRN57D
Citroen C5 Aircross1.6 225pk Hybrid Plus | 1ste eigenaar | ACCU 99% |
19779 km - € 24880
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
KSG58R
Citroen C5 Aircross1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine | Schuif-/kanteldak |
33415 km - € 22950
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
L557PJ
Citroën 1.2 130pk Feel Automaat | Elektrische Bestuurdersstoel | Navigatie | Climate Control | Adaptieve Cruise Control | Camera | LED | 18"LMV | Stoelverwarming | Dodehoekdetectie | Keyless Entry/Start | Apple Carplay/Android Auto |
83159 km - € 18925
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
K612TD
Citroen C5 Aircross1.6 Plug-in Hybrid 225 Deluxe 225Pk Automaat (PANO
101971 km - € 16945
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
L087FV
Citroën 1.6 Plug-in Hybrid 225 Feel | Navigatie | CarPlay | Trekhaak 1300 kg | Camera |
83764 km - € 20940
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
H016DH
Citroën 1.2 PureTech Feel / Airco clima/ Navigatie/ Cruise/ Apple carplay/ Camera/ PDC/ LMV/ Trekhaak
75571 km - € 15950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Citroën auto's
Ontdek andere Citroën voertuigen
Kenteken HVJ08F maakt deel uit van de Citroën familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Citroën is het verstandig om de onderhoudshistorie goed te controleren. Let bij benzinemotoren extra op het olieverbruik en het onderhoud van de distributieriem. Test tijdens een proefrit alle elektronische functies en de staat van de vering. Een kentekencheck geeft je direct inzicht in het verleden van het voertuig.
Kentekens in de buurt van HVJ-08-F
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als HVJ08F.
Meer over de Citroën C5 aircross
Alle Citroën C5 aircross kentekens Citroën C5 aircross uit 2021 Citroën C5 aircross modelinformatie